Logo

Základné informácie

Sezónne vstupenky 2019/2020

0 0

Predaj permanentiek "HC SLOVAN TIPSPORT LIGA 2019/20" bol definitívne ukončený ku dňu 1. októbra 2019.

ĎAKUJEME VŠETKÝM FANÚŠIKOM, KTORÍ SVOJU DÔVERU V HC SLOVAN BRATISLAVA PREJAVILI KÚPOU PERMANENTKY NA SEZÓNU 2019/20 V TIPSPORT LIGE.


Postup pri náhrade permanentkovej karty v prípade jej poškodenia, straty alebo odcudzenia nájdete v článku "Dôležité upozornenia".

Akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa tejto témy smerujte na mailovú adresu: tickets@hcslovan.sk

_________________________


Už tradične sú v prvej vlne zvýhodnení doterajší majitelia permanentiek, ktorí v prvých dňoch predpredaja obdržia z Ticketportalu osobný email s rezervačným kódom, na základe ktorého si môžu uplatniť svoje predkupné právo na miesta z predchádzajúcej sezóny. Až do pondelka 9. septembra budú mať zároveň najvýhodnejšie ceny, priemerne o 20 až 40 eur lacnejšie ako pre nových záujemcov.


Predkupné právo majú všetci držitelia permanentiek z vlaňajšej sezóny v KHL.


Paralelne s prvou vlnou prebieha predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale zatiaľ iba na voľné miesta, ktoré nie sú blokované predkupným právom.

Ceny permanentiek v porovnaní s vlaňajšou poslednou sezónou v KHL boli výrazne znížené v priemere o 130 až 140 eur, v závislosti od sektorov. Navyše, na rozdiel od KHL, v cenách Tipsport Liga permanentiek je už zarátané aj prípadné play off. V praxi to bude znamenať, že ak sa Slovan prebojuje do vyraďovacej fázy, držiteľ permanentky si nebude musieť na žiadny play off zápas kupovať vstupenku alebo si dobíjať permanentkovú kartu. Tá mu bude platiť na všetky zápasy play off, bezohľadu na ich počet. 

V novej sezóne si bude môcť držiteľ permanentky “HC SLOVAN Tipsport Liga 2019/20” vyberať až z 20 rôznych cenových kategórií, vrátane rodinnej permanentky 1+1 v cenovom rozpätí od 140 do 330 eur. Cenová diferenciácia je tvorená jednak kategorizáciou sektorov Zimného štadióna Ondreja Nepelu (celkom 5 rôznych kategórií), a tiež spôsobom predpredaja v troch rôznych časových a cenových vlnách.

V prvej vlne sú už tradične k dispozícii najlacnejšie permanentky, týka sa to však iba tých verných fanúšikov, ktorí mali zakúpenú permanentku aj v predchádzajúcej sezóne. Na základe unikátneho rezervačného kódu, ktorý bude zaslaný mailom v prvých dňoch predpredaja, si môžu uplatniť svoje predkupné právo. Prvá vlna predpredaja je predĺžená až do pondelka 9. septembra 2019 vrátane a ceny sa v nej pohybujú od 140 do 290 eur. Paralelne bude prebiehať predpredaj aj pre nových záujemcov o permanentky, ale iba na voľné miesta, ktoré nie sú dotknuté predkupným právom.

Všetky sezónne vstupenky (permanentky), ktoré sú v ponuke, predstavujú výraznú zľavu oproti súčtu cien za individuálne zápasové vstupenky a fixáciu ceny počas celej sezóny. Zľavy pre doterajších držiteľov permanentiek sa pohybujú od 23 až do 26% (pri predpoklade 26 domácich zápasov základnej časti), v porovnaní so súčtom cien zápasových vstupeniek. Permanentkár môže ušetriť 42 až 100 eur, pričom najväčšia je v najlepšom sektore (Prestige) v prvej vlne predpredaja, t.j. pre verných permanentkárov. Cena jedného zápasu pre permanentkára tak vyjde od 4,80 do 10 eur, resp. od 6,10 do 12,70 eur pre nových. Pre porovnanie, ceny individuálnych zápasových vstupeniek budú od 7 do 15 eur v bežnom predpredaji. 

Permanentky platia na všetkých 29 domácich zápasov základnej časti. Zároveň budú - na rozdiel od KHL - platiť na všetky domáce zápasy vyraďovacej fázy, ak sa do nej Slovan prebojuje, bez akéhokoľvek dokupovania, dobíjania, ap. Ďalšie výhody spojené s permanentkou HC SLOVAN Tipsport Liga sú podrobnejšie popísané v samostatnom článku

Aj v novej sezóne počas základnej časti ponúka Slovan viacero zľavnených vstupeniek. Všetky sú zamerané na podporu predaja a udržania čo možno najvyššej priemernej návštevnosti domácich zápasov. Od prvého dňa predpredaja bude k dispozícii rodinná permanentka 1+1 už od 220 eur (na centrálnom predajnom mieste Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava), ktorá platí pre jedného dospelého a dieťa vo veku od 6 do 15 rokov. V základnej časti budú tiež k dispozícii zľavnené vstupenky pre deti vo veku 6-15 rokov v jednotnej cene 7 eur, skupinové zľavy, zľavy pre držiteľov preukazov ZŤP/ZŤP-S, ako aj študentské zľavy pre držiteľov preukazov ISIC/ITIC/EURO26.

Príjmy z ticketingu zostávajú kľúčovou súčasťou rozpočtu Slovana. Všetky príjmy zo vstupného poputujú naspäť do klubu na bezproblémové zabezpečenie ďalšej sezóny s konkurencieschopným hráčskym kádrom a kvalitnou organizáciou domácich zápasov poskytujúcich pekný zážitok pre celú rodinu.

Ceny sezónnych vstupeniek:

Sezónne vstupenkyImobilníBest BuyBudgetClubPremiumPrestige
Prvá vlna - zľavnené110 140160 220 250290
Druhá vlna - noví "Early Bird" 140160190240290330
Rodina 1+1///220270320350

380

Poznámky a vysvetlenia:

  • Prvá vlna: do 9.9. 2019 vrátane
  • Druhá vlna: od 10.9. 2019 vrátane
  • Rodina 1+1: (kontaktujte zákaznícky hotline mailom: help@ticketportal.sk alebo telefonicky +421 905 700909.
  • Všetky ceny VRÁTANE základnej časti aj PLAY OFF. 
  • Všetky ceny sú v € vrátane DPH.
  • Cashback 3% + 1% Shopping points (pri platbe aktivovanou HC SLOVAN Cashback Card)        
  • Počet domácich zápasov základnej časti: 29.

      

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem