Logo

Výmena voucherov

Výmena permanentkových voucherov za karty

0 0

Počas celého predpredaja sezónnych vstupeniek “HC SLOVAN KHL 2018/19” je možné si novú plastovú permanentkovú kartu zakúpiť priamo na predajnom mieste "Zimný štadión", ul. Odbojárov 9, Bratislava.

$article->fk_main_image->title


Ak z akéhokoľvek dôvodu nie je možné navštíviť predajné miesto "Zimný štadión", permanentkový voucher sa dá kúpiť aj na najväčších predajných miestach Ticketportal (napr. Central, AuPark, Avion, Polus, Bory, BKIS) v obvyklých otváracích hodinách. Následne však bude potrebné - najneskôr do 31. augusta t.r. - vymeniť tento voucher za plastovú permanentkovú kartu. Výmena prebieha v pokladniach Zimného štadióna Ondreja Nepelu (zo strany ul. Odbojárov) v pracovné dni od 9:00 do 18:00 h.

V novej sezóne 2018/19 budú na domáce zápasy HC SLOVAN v Kontinentálnej hokejovej lige platiť nové plastové karty s čiarovým kódom a funkcionalitou cashback (peniaze späť). 

K výmene voucheru za kartu je oprávnený ten, koho meno je uvedené na papierovom voucheri. Ak majiteľ voucheru je z akýchkoľvek dôvodov v čase výmeny voucherov dlhodobo odcestovaný, je potrebné, aby k výmene splnomocnil inú osobu. 

Samotná permanentka HC SLOVAN na KHL je prenosná a jej majiteľ ju v priebehu sezóny môže na domáce zápasy zapožičať ľubovoľnému počtu osôb. 

Najbližší zápas

Utorok o 18:30
Zápas vysiela Sport 2
vs
HC SLOVAN Bratislava
Spartak Moskva
Vstupenky Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem