Logo

Televízne vysielanie

Priame televízne prenosy

0 0

Majiteľ TV vysielacích práv na zápasy najvyššej hokejovej súťaže - SZĽH - ich prostredníctvom zmluvy s Asociáciou profesionálnych hokejových klubov (APHK) poskytol RTVS a spoločnosti AMC Networks International, prevádzkovateľovi športových kanálov Sport 1 a Sport 2.

$article->fk_main_image->title

Právami na televízne prenosy zápasov TIPOS Extraligy aktuálne disponuje verejnoprávna RTVS, ktorá má právo prvého výberu zápasov z každého extraligového kola. Priame TV prenosy môže tiež vysielať AMC Networks International, ktorá prevádzkuje tematické športové kanály SPORT 1 a SPORT 2.

Náš klub nemá momentálne možnosť ovplyvniť výber zápasov, ich počet ani televízny kanál, na ktorom sú vysielané. V minulej sezóne bolo z 28 domácich zápasov HC SLOVAN odvysielaných naživo 19, čiže viac ako dve tretiny. Je predpoklad, že v prebiehajúcej sezóne to bude podobný počet.

Aktuálny výber zápasov s priamym TV prenosom nájdete na rtvs.sk a sport tv.

Highlighty a najkrajšie akcie z jednotlivých zápasov každého kola TIPOS Extraligy nájdete tiež na oficiálnom you tube kanáli súťaže: 
https://www.youtube.com/channel/UCVQZpAqG8JRdUJS4ELRvgiw

Najbližší zápas

Zajtra o 18:00
vs
HC SLOVAN Bratislava
HC MIKRON Nové Zámky
Vstupenky Live prenos

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem