Logo

Tabuľky

Západná konferencia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. CSKA Moskva 28 18 2 4 0 0 4 87 32 48
2. SKA Petrohrad 28 19 2 0 2 1 4 94 40 45
3. Jokerit Helsinki 26 16 2 0 0 3 5 92 61 39
4. Lokomotiv Jaroslavľ 29 15 2 1 0 3 8 77 54 39
5. Spartak Moskva 29 11 2 0 1 4 11 73 74 31
6. HC Soči 29 9 4 0 4 1 11 66 75 31
7. Dinamo Riga 27 10 2 1 1 1 12 60 70 28
8. Dynamo Moskva 28 7 3 1 0 3 14 67 73 25
9. Viťaz Podolsk 29 9 1 1 1 1 16 68 84 24
10. HC SLOVAN Bratislava 30 7 3 0 1 1 18 56 104 22
11. Severstaľ Čerepovec 29 5 2 1 0 3 18 40 81 19
12. Dinamo Minsk 28 7 0 0 0 4 17 54 82 18
Východná konferencia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. Avtomobilist Jekaterinburg 29 22 4 0 0 1 2 99 45 53
2. Avangard Omsk 28 14 3 3 0 2 6 84 54 42
3. Metallurg Magnitogorsk 30 16 3 1 0 1 9 83 64 41
4. AK Bars Kazaň 29 16 1 2 3 0 7 74 63 41
5. Barys Astana 27 12 3 2 1 5 4 94 74 40
6. Torpedo Nižnij Novgorod 28 11 3 1 2 4 7 85 76 36
7. Salavat Julajev Ufa 27 13 3 0 1 2 8 75 56 35
8. Kunlun Red Star 26 10 0 1 1 3 11 56 73 26
9. Neftechimik Nižnekamsk 28 8 3 1 1 1 14 64 74 26
10. Traktor Čeľabinsk 28 6 4 1 0 3 14 52 82 25
11. Amur Chabarovsk 28 8 0 0 1 2 17 57 87 19
12. Sibir Novosibirsk 29 5 0 1 1 2 20 54 89 15
13. Vladivostok Admiral 29 3 0 2 3 1 20 55 99 14
Bobrovova divízia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. SKA Petrohrad 28 19 2 0 2 1 4 94 40 45
2. Jokerit Helsinki 26 16 2 0 0 3 5 92 61 39
3. Spartak Moskva 29 11 2 0 1 4 11 73 74 31
4. Dinamo Riga 27 10 2 1 1 1 12 60 70 28
5. Dynamo Moskva 28 7 3 1 0 3 14 67 73 25
6. Severstaľ Čerepovec 29 5 2 1 0 3 18 40 81 19
Tarasovova divízia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. CSKA Moskva 28 18 2 4 0 0 4 87 32 48
2. Lokomotiv Jaroslavľ 29 15 2 1 0 3 8 77 54 39
3. HC Soči 29 9 4 0 4 1 11 66 75 31
4. Viťaz Podolsk 29 9 1 1 1 1 16 68 84 24
5. HC SLOVAN Bratislava 30 7 3 0 1 1 18 56 104 22
6. Dinamo Minsk 28 7 0 0 0 4 17 54 82 18
Charlamovova divízia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. Avtomobilist Jekaterinburg 29 22 4 0 0 1 2 99 45 53
2. Metallurg Magnitogorsk 30 16 3 1 0 1 9 83 64 41
3. AK Bars Kazaň 29 16 1 2 3 0 7 74 63 41
4. Torpedo Nižnij Novgorod 28 11 3 1 2 4 7 85 76 36
5. Neftechimik Nižnekamsk 28 8 3 1 1 1 14 64 74 26
6. Traktor Čeľabinsk 28 6 4 1 0 3 14 52 82 25
Černyševova divízia
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. Avangard Omsk 28 14 3 3 0 2 6 84 54 42
2. Barys Astana 27 12 3 2 1 5 4 94 74 40
3. Salavat Julajev Ufa 27 13 3 0 1 2 8 75 56 35
4. Kunlun Red Star 26 10 0 1 1 3 11 56 73 26
5. Amur Chabarovsk 28 8 0 0 1 2 17 57 87 19
6. Sibir Novosibirsk 29 5 0 1 1 2 20 54 89 15
7. Vladivostok Admiral 29 3 0 2 3 1 20 55 99 14
P Tím GP W OTW SOW SOL OTL L GF GA PTS
1. Avtomobilist Jekaterinburg 29 22 4 0 0 1 2 99 45 53
2. CSKA Moskva 28 18 2 4 0 0 4 87 32 48
3. SKA Petrohrad 28 19 2 0 2 1 4 94 40 45
4. Avangard Omsk 28 14 3 3 0 2 6 84 54 42
5. Metallurg Magnitogorsk 30 16 3 1 0 1 9 83 64 41
6. AK Bars Kazaň 29 16 1 2 3 0 7 74 63 41
7. Barys Astana 27 12 3 2 1 5 4 94 74 40
8. Jokerit Helsinki 26 16 2 0 0 3 5 92 61 39
9. Lokomotiv Jaroslavľ 29 15 2 1 0 3 8 77 54 39
10. Torpedo Nižnij Novgorod 28 11 3 1 2 4 7 85 76 36
11. Salavat Julajev Ufa 27 13 3 0 1 2 8 75 56 35
12. Spartak Moskva 29 11 2 0 1 4 11 73 74 31
13. HC Soči 29 9 4 0 4 1 11 66 75 31
14. Dinamo Riga 27 10 2 1 1 1 12 60 70 28
15. Kunlun Red Star 26 10 0 1 1 3 11 56 73 26
16. Neftechimik Nižnekamsk 28 8 3 1 1 1 14 64 74 26
17. Dynamo Moskva 28 7 3 1 0 3 14 67 73 25
18. Traktor Čeľabinsk 28 6 4 1 0 3 14 52 82 25
19. Viťaz Podolsk 29 9 1 1 1 1 16 68 84 24
20. HC SLOVAN Bratislava 30 7 3 0 1 1 18 56 104 22
21. Amur Chabarovsk 28 8 0 0 1 2 17 57 87 19
22. Severstaľ Čerepovec 29 5 2 1 0 3 18 40 81 19
23. Dinamo Minsk 28 7 0 0 0 4 17 54 82 18
24. Sibir Novosibirsk 29 5 0 1 1 2 20 54 89 15
25. Vladivostok Admiral 29 3 0 2 3 1 20 55 99 14

Najbližší zápas

Pondelok o 17:30
Zápas vysiela Sport 2
vs
CSKA Moskva
HC SLOVAN Bratislava
Live prenos

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. CSKA Moskva 28 48
2. SKA Petrohrad 28 45
3. Jokerit Helsinki 26 39
4. Lokomotiv Jaroslavľ 29 39
5. Spartak Moskva 29 31
6. HC Soči 29 31
7. Dinamo Riga 27 28
8. Dynamo Moskva 28 25
9. Viťaz Podolsk 29 24
10. HC SLOVAN Bratislava 30 22
11. Severstaľ Čerepovec 29 19
12. Dinamo Minsk 28 18
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Taffe Jeff 30 20
2. Repik Michal 30 18
3. Cerveny Rudolf 29 14
4. Gelinas Eric 30 12
5. Rau Chad 30 11
6. Chipchura Kyle 30 9
7. Lunter Mario 30 9
8. Sukel Matus 28 9
9. Sersen Michal 30 8
10. Liska Adam 30 6

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem