Zvláštny zápas, ale chvalabohu, že sme vyhrali

Posledný zápas sezóny by mal byť o niečom inom.

Na Valentína sa v bratislavskej aréne darčeky z lásky nerozdávali, ale na ľade sa tvrdo bojovalo. Hoci Slovan aj Medveščak Záhreb stratili šancu na play off, súperi si nič nedarovali a o výsledku sa rozhodlo až v predĺžení. Dva body nakoniec získali hostia. No tentoraz boli "hosťami" hráči HC Slovan Bratislava, ktorý nastúpili v bielych dresoch."Víťazstvo je doma, ale z našej strany to nebolo ideálne. V poslednom zápase musíme predviesť iný výkon, hlavne pre divákov. Nehrali sme to, čo sme chceli. Prvých 10 minút nebolo až takých zlých, ale potom neviem, asi sme sa prispôsobili tomu tempu, všetko bolo akési pomalé. Nebolo to z našej strany dobré, bol to čudný zápas, ale chvalabohu, že sme aspoň vyhrali," rozhovoril sa po zápase strelec úvodného gólu Michal Hlinka.V poslednom zápase sezóny 2016/2017 čaká na belasých už o 24 hodín rovnaký súper. A na hokejistov Slovana bude zvedavé vypredané hľadisko: "Dúfam, že predvedieme úplne iný výkon. Netvrdím, že vyhráme s absolútnym prehľadom, ale snáď to bude o niečom inom."