Žreb Tipsport extraligy bez Slovana

HC SLOVAN Bratislava nebude figurovať vo štvrtok na poludnie pri oficiálnom žrebovaní nového ročníka Tipsport extraligy.

Vzhľadom na pokročilé štádium rokovaní so strategickým partnerom, ako aj pravdepodobnosť pozitívneho výsledku sa HC SLOVAN nezúčastní na žrebovaní základnej časti Tipsport Extraligy v sezóne 2015/16 a v najbližšom čase sa sústredí už iba na splnenie podmienok potrebných pre štart v KHL. Vedenie HC SLOVAN Bratislava v týchto dňoch finalizuje rokovania s novým strategickým partnerom. Uzatvorenie dohody o partnerstve je predpokladom vysporiadania záväzkov klubu z predošlej sezóny, ako aj poskytnutia finančných garancií nevyhnutných pre pôsobenie klubu v nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej lige v sezóne 2015/16.