Zostava Slovana v zápase proti Pardubiciam

HC SLOVAN dnes o 14:00 h v prvom prípravnom zápase tohto leta proti HC Dynamo Pardubice.

Hráči a realizačný tím sa do Hradca Králové, dejiska úvodného merania síl v rámci Mountfield Cupu 2019 vybrali dnes ráno z Bratislavy. Vyše trojhodinovú cestu do Česka prerušili iba plánovaným obedom vo Velkej Bíteši. V kabíne ČPP Areny boli belasí pohodlne viac ako dve hodiny pred úvodným buly a začali sa pripravovať na popoludňajší duel.Proti Dynamu to bude premiéra v drese s orlom na hrudi pre hneď niekoľkých členov kádra. V bráne Slovana sa objaví Vladislav Habal, kryť chrbát mu bude Roman Sabo. Pred gómanom bude hrať osmička bekov v nasledovnom zložení: Michal Sersen tvorí dvojicu s Martinom Štajnochom, Andrej Meszároš s Maticom Podlipnikom. Eduarda Šedivého doplní Daniel Demo, Patrika Bačíka zase Marek Hudec.Fanúšikovia Slovana sa v útoku môžu tešiť na spoluprácu trojice Roman Kukumberg, Radovan Puliš, Michel Miklík. Roman Stantien spojil dokopy Michaela Vandasa, Tomáša Ziga a Jindřicha Abdula. Milan Kytnár je center tretieho útoku medzi Marekom Valachom a Marekom Slobodom. Tomáš Matoušek bude hrať s Jakubom Urbánkom a Milošom Fafrákom.Zostava HC SLOVAN:
B: Habal
1. Sersen, Štajnoch - Kukumberg, Puliš, Miklík