Zostava Slovana proti Dinamu

HC SLOVAN dnes o 17:00 h v domácom zápase proti Dinamu Minsk.

Tréneri Slovana urobili oproti poslednému duelu zmenu v bráne, v nej sa predstaví Jakub Štěpánek. V defenzíve zostane spolu dvojica Michal Sersen, Adam Jánošík, Éric Gélinas sa predstaví s Lukášom Klokom, tretím defenzívnym párom je Ivan Švarný, Patrik Bačík. Do hry môže zasiahnuť aj Dávid Boldižár. V prvom útoku je dnes trio Rudolf Červený, Matúš Sukeľ, Adam Liška. Dnes ako útok číslo dva je napísaný Kyle Chipchura, Jeff Taffe, Chad Rau. Dávid Buc je center formácie s Máriom Lunterom a Patrikom Lamperom. Žiga jeglič bude spolupracovať s Marekom Slobodom a Jegorom Baranovom. Ako trinásty útočník je v zostave Casey Bailey. Predpokladnaá zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Jánošík, Červený, Sukeľ, Liška – Gélinas, Klok, Chipchura, Taffe, Rau – Švarný, Bačík, Lunter, Buc Lamper – Boldižár, Sloboda, Jeglič, Baranov – BaileyPríďte sa po 1. tretine odfotiť s Angels Cheerleaders. Fototermín sa uskutoční v CEWE Fotozóne (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Bungee Pull.
Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 vstupenky na niektorý z najbližších zápasov.