Zostava Slovana v Nižnekamsku bez zmeny

Druhý zápas na tripe dnes o 17:00 h (SEČ) proti Neftechimiku Nižnekamsk.

Po dobrom výkone, no žiaľ tesnej prehre na ľade obhajcu trofeje Ak Bars Kazaň v utorok, dnes tréneri Slovana neurobia v súboji proti Neftechimiku Nižnekamsk žiadnu zmenu v zostave. V bráne sa objaví opäť český gólman Jakub Štěpánek, pred ním bude hrať sedemčlenná obrana v týchto dvojiciach: Michal Sersen, Éric Gélinas – Andrej Meszároš, Mário Grman – Adam Jánošík, Lukáš Klok, extra obrancom je Ivan Švarný.Na úvodné buly bude pripravené trio Rudolf Červený, Jeff Taffe, Michal Řepík. Strelec gólu z Kazane Mário Lunter hrá v útoku s Matúšom Sukeľom a Žigom Jegličom. Adam Liška nastúpi s Chadom Rauom a Casey Baileym. Vo štvrtom útoku je napísaný Tomáš Hrnka, Kyle Chipchura, Marek Sloboda. Ako trinásty útočník bude pripravený Jegor Baranov. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Meszároš, Grman, Lunter, Sukeľ, Jeglič – Jánošík, Klok, Rau, Bailey, Liška – Švarný, Hrnka, Chipchura, Sloboda (Baranov).