Zostava HC SLOVAN pre prípravný zápas

HC SLOVAN Bratislava sa dnes o 17:30 h stretne v prípravnom zápase s Bratislava Capitals.

Na domáci zápas nášho súpera z Capitals pošlú tréneri do brány Roman Durného, ako dvojka zostane na striedačke pripravený Ádam Beke.V porovnaní so včerajším stretnutím s Topoľčanmi pribudne k sedmičke obrancov Michal Beňo, ktorý sa pripojí k Patrikovi Maierovi. Zvyšné dvojice zostali bez zmeny. Michal Sersen nastúpi s Nerijusom Ališauskasom, Andrej Meszároš vedľa Martina Štajnocha, Juraj Valach ma pri sebe Patrika Bačíka.Ofenzíva Slovana sa bude musieť zaobísť bez ľahšie zraneného Milana Kytnára, jeho miesto stredného útočníka zaujme Samuel Petráš, na krídlach má Jakuba Sukeľa, Mariána Studeniča.  Spolu zostane prvá formácia  Brendan Ranford, Brant Harris, Brendan OˇDonnell. V tretej formácii sa k dvojici Samuel Buček, Dalibor Bortňák pridá Peter Kundrík. Do zostavy sa vracia Tomáš Zigo, spoločnosť v útoku mu budú robiť Dominik Jendek a Bruno Mráz.Zostava:
Durný (Beke)
Sersen, Ališauskas – Ranford, Harris, O’Donnell