Zostava bez veľkých zmien, no už s Desprém

Stretnutie proti poprednému tímu súťaže, Ak Bars Kazaň dnes o 19:00.

Tréneri Slovana neurobili oproti poslednému víťaznému zápasu na ľade Amuru Chabarovsk v zostave žiadne veľké zmeny. V bráne bude stáť znovu Jakub Štěpánek, ten na východe Ruska zlikvdoval 38 striel súpera celkovo má úspešnosť zákrokov viac ako 95%, čo ho radí medzi špicu gólmanov v KHL.Prvé tri obranné páry Slovana sú totožné, spolu hrá zámorská dvojica Cam Barker, Nick Ebert. Kapitán Andrej Meszároš nastúpi vedľa Tommi Taimiho, Ivan Švarný je napísaný vedľa Tomáša Voráčka. Návrat do zostavy hlási Simon Després, ktorý sa po zranení v hornej časti tela pozviechal veľmi rýchlo, kanadský bek figuruje v obrane s ročníkovým limitom Dávidom Boldižárom.V útoku zostáva všetko podľa pôvodného zloženia. Prvému útoku bude veliť Colby Genoway, jeho krídelníkmi sú Lukáš Kašpar a Michal Řepík. Radek Smoleňák a Tomáš Hrnka zase budú robiť spoločnosť Jurajovi Mikúšovi. Čisto slovenský útok je v zložení Pavol Skalický, Marek Viedenský, Andrej Šťastný. Hrať budú spolu mladíci Marek Hecl, Boris Sádecký a Marek Sloboda.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Mazanec) – Barker, Ebert, Kašpar, Genoway, Řepík – Taimi, Meszároš, Hrnka, Mikúš, Smoleňák – Švarný, Voráček, Skalický, Viedenský, Šťastný – Després, Boldižár Hecl, Sádecký, SlobodaSprievodné aktivity:
Pred zápasom: Za odmenu na trestnú
Prvá prestávka: Bauhaus Bungee Pull
Druhá prestávka: CeWe Grand PrixCeWe Fotolab zóna: Michal Hlinka. Záujemcovia o stretnutie, fotografiu a podpis nášho útočníka Michala Hlinku sú očakávaní v prvej prestávke v CeWe zóne za sektorom A6.Vstupenky na dnešný zápas proti Ak Bars Kazaň si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.