Zostava belasých pre dnešný zápas

HC SLOVAN dnes o 17:00 h v prvom prípravnom zápase proti Komete Brno.

Trénerský tím dá dnes v stretnutí proti úradujúcemu českému sampiónovi voľno dvojici Kyle Chipchura. Patrik Virta. Oproti poslednému zápasu sa do zostavy vracia dvojica Michal Řepík, Chad Rau, ktorí budú hrať v prvom útoku s Rudolfom Červený.  Spolu bude nastupovať trio Adam Liška, Matúš Sukeľ, Patrik Lamper. Center Tomáš Hrnka má vo svojej formácii krídelníkov Mária Luntera a Dávida Buca. Šancu dostane opäť aj trojica Marek Sloboda, Jegor Baranov, Tomáš Hedera.Obrana Slovana je bez zmien, prvú dvojicu tvorí Nick Schaus a Adam Jánošík, Michal Sersen hrá s Patrikom Bačíkom, Andrej Meszároš zase s Máriom Grmanom. Siedmym bekom je Ivan Švarný.Tohtosezónny debut pred vlastným publikom zažije v bráne Jakub Štěpánek. Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Jánošík, Schaus, Červený, Rau, Řepík – Sersen, Bačík, Liška, Sukeľ, Lamper – Meszároš, Grman, Lunter, Hrnka, Buc – Švarný, Sloboda, Baranov, HederaVstupenky na zápas proti Komete Brno si v jednotnej cene 7€ zakúpite TU.Zvýhodnenú balíkovú vstupenku platnú na oba zápasy (Kometa Brno, Mladá Boleslav) si v cene 8€ zakúpite TU.DRŽITELIA PERMANENTIEK NA NOVÝ ROČNÍK KHL MAJÚ VSTUP NA OBE STRETNUTIA V CENE SVOJEJ PERMANENTKY.