Zostava belasých pre dnešný zápas v Rige

HC SLOVAN dnes o 18:30 h (SEČ) nastúpi proti lotyšskému celku z Rigy v tejto zostave.

Proti Dinamu sa do brány Slovana postaví Jakub Štěpánek. Tréneri majú k dispozícii sedmičku obrancov. Michal Sersen bude hrať s Adamom Jánošíkom, Lukáš Klok s Ivanom Švarným, Éric Gélinas nastúpi vedľa Patrika Bačíka. Siedmym bekom je dnes mladík Dávid Boldižár, pre ktorého to bude prvý zápas v KHL v tejto sezóne (vlani zasiahol do dvoch duelov).V ofenzíve dnes bude chýbať pre problémy v dolnej časti tela Tomáš Hrnka. V treťom útoku ho na centri medzi Adamom Liškom a Patrikom Lamperom nahradí Dávid Buc. Bez zmeny sú úvodné dve formácie, otváracia v zložení Kyle Chipchura, Jeff Taffe, Chad Rau. Rudolf Červený bude hrať s Matúšom Sukeľom a Máriom Lunterom. Po zápasovej absencii sa do hry vracia čerstvý otec Žiga Jeglič, predstaví sa s Casey Baileym a Marekom Slobodom. Trinástym útočníkom je stále ešte junior Jegor Baranov.Predpokladaná zostava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen, Jánošík, Chipchura, Taffe, Rau – Klok, Švarný, Červený, Sukeľ, Lunter – Bačík, Gélinas, Liška, Buc, Lamper – Boldižár, Sloboda, Jeglič, Bailey - Baranov.