Zostane kapitánom aj počas sezóny?

Milan Bartovič ešte netuší, či mu kapitánske \"céčko\" zostane, po prvom domácom zápase v príprave pochválil fanúšikov.

Počas prípravy na nadchádzajúcu sezónu vedie belasých do boja s kapitánskym céčkom na hrudi útočník Milan Bartovič. Túto funkciu si vyskúšal už počas minulého súťažného ročníka, keď zaskakoval za Mira Šatana a Jána Lipianskeho. Obaja už v kádri Slovana nefigurujú, zostane teda Milan kapitánom aj počas nasledujúcej sezóny? "Druhý zápas som mal céčko, ale neviem, ako to bude ďalej. Uvidíme, bolo to rozhodnutie trénera," prezradil po prípravnom stretnutí so Spartakom Moskva. Víťazstvo belasých 2:0 videla takmer zaplnená Slovnaft Aréna a diváci hnali hráčov Slovana neustále dopredu. Na to, že vonku zúri horúce leto, bola atmosféra výborná: "Bolo to super, nenájdem asi vhodnejšie slovo ako paráda. Každému hráčovi sa hrá dobre, ak je plné hľadisko a dobrá atmosféra. Ďakujeme našim fanúšikom a verím, že to tak bude počas cele sezóny."