Zomrel Ivan Niňaj

Vo veku 60 rokov skonal dnes v jednej z bratislavských nemocníc známy slovenský športový komentátor Ivan Niňaj.

Dlhoročná tvár RTVS sa počas svojej kariéry venovala najmä hokeju. Spolu odkomentoval Ivan Niňaj 25 majstrovstiev sveta, prvé pred 30 rokmi z Prahy 1985. Vlani v máji počas majstrovstiev sveta v hokeji v Minsku lúčil so svojou prácou na vrcholných medzinárodných podujatiach.Populárny komentátor sa prostredníctvom svojej práce dostával aj do blízkosti HC SLOVAN. Pred piatimi rokmi viedol päťčlenný autorský tím, ktorý pracoval na známej knihe k 90. výročiu nášho klubu s názvom Hokej menom Slovan. V posledných troch sezónach KHL sa niekoľkokrát zúčastnil výjazdov do Ruska s našim mužstvom.HC SLOVAN Bratislava vyjadruje rodine a priateľom úprimnú sústrasť.