Oproti Rige zmena na poste brankára

HC SLOVAN uzavrie dvojzápasový trip dnešným stretnutím proti Lokomotivu Jaroslavľ.

Do zápasu s úvodným buly o 17:30 h (SEČ) vstúpi HC SLOVAN v bráne s Marekom Čiliakom. Pred slovenským brankárom môže nastúpiť sedem bekov. Michal Sersen po boku Adama Jánošíka, Lukáš Klok s Ivanom Švarným, Patrik Bačík bude hrať s Éricom Gélinasom. Siedmym bekom je Dávid Boldižár.V útoku belasých nastala len jediná zmena. Do zápasu nezasiahne Casey Bailey, vo štvrtom útoku ho nahradí s Marekom Slobodom a Žiga Jegličom Jegor Baranov. Na otváracie buly sa postaví trio legionárov Kyle Chipchura, Jeff Taffe, Chad Rau. Matúš Sukeľ bude spolupracovať s Rudolfom Červeným a Máriom Lunterom. Tretí útok tvorí Adam Liška, Dávid Buc a Patrik Lamper.Predpokladaná zostava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Jánošík, Chipchura, Taffe, Rau – Klok, Švarný, Červený, Sukeľ, Lunter – Bačík, Gélinas, Liška, Buc, Lamper – Boldižár, Sloboda, Jeglič, Baranov.