Zlepšená hra v obrane body nepriniesla

Belasí oproti posledným zápasom zlepšili hru dozadu, lenže proti Lokomotivu zlyhali v koncovke.

"Súper hral dobre v obrane a keď sme si už vypracovali nejaké šance, tak sme mali málo času na ich zakončenie. Musím povedať, že aj obaja brankári zachytali dobre. Bol to vyrovnaný zápas, chceli sme zlomiť negatívnu sériu a tie emócie sú tam. Musíme to už proste spraviť. V posledných zápasoch sme nehrali dobre v obrane, dostávali sme veľa gólov. V tomto stretnutí to už bolo lepšie, inkasovali sme len jeden gól, lenže vpredu sme neboli efektívni," zhodnotil neľahký duel s Lokomotivom Jaroslavľ Tomáš Surový.KHL, tak ako ostatné európske ligy, čaká teraz reprezentačná prestávka. Belasí ju budú chcieť využiť, aby sa poriadne dali dokopy: "Prestávka príde vhod, aj keď na druhej strane by sme chceli čím skôr tú sériu zlomiť. Musíme dobre potrénovať a ísť ďalej."