Zľakol sa Podoľsk divákov?

Zápas proti Podoľsku sledovala vypredaná bratislavská aréna a hráči sa divákom odvďačili víťazstvom 4:2.

"Je to vynikajúce, keď sa hrá pred plným štadiónom. Na začiatku sezóny tomu tak nebolo, ale aj tak nás posúvali vpred, teraz nás ženú ešte viac. Diváci sú náš šiesty hráč a je to super hrať pred takou kulisou. Možno sa toho Podoľsk aj zľakol, ale v každom prípade, bola to vynikajúca atmosféra," pochvaľoval si po stretnutí center prvej formácie Marek Viedenský.Belasí po triumfe nad Viťazom veľa času na oddych nemajú, už v pondelok privítajú na domácom ľade moskovské Dynamo. Slávny klub sa v tejto sezóne síce nepohybuje na najvyšších priečkach, ale stále patrí k favoritom súťaže. Pre Slovan to bude mimoriadne dôležitý duel: "Každý zápas je iný, znovu musíme začať od prvej minúty. Budeme sa snažiť hrať nátlakovo a z toho dať nejaké góly. Verím, že nás Bary opäť podrží."