Logo

Správy

Doma Vonku

Zigo piluje angličtinu, chce fotku s Cheechoom

0 0

Nováčika v belasom drese posadili hneď vedľa niekdajšieho najlepšieho strelca NHL.

$article->fk_main_image->title


Po dobrých výkonoch v slovenskej najvyššej súťaži sa do kádra HC Slovan Bratislava dostal aj útočník Tomáš Zigo, ktorý zabojuje o miesto miesto v zostave belasých. "Bude to veľký skok, KHL je druhá najlepšia súťaž na svete. Môj cieľ je dostať sa do mužstva, ale to budem musieť ešte poriadne makať. Mal som nejaké ponuky, ale tá od Slovana bola najkonkrétnejšia. Mojim malým snom bolo hrať KHL, a keď je to ešte aj takto na Slovensku, tak je to super," prezradil pred odchodom na sústredenie do Litoměříc.

Z Banskej Bystrice sa presunul do Bratislavy a v šatni ho hneď čakalo veľké prekvapenie. Dostal totiž miesto vedľa Jonathana Cheechooa. "Niektorých chalanov som poznal z reprezentácie, niektorých len z telky. A keď som zistil, že Cheechoo sedí hneď vedľa mňa, tak som rozmýšľal, že sa s ním odfotím. Ale to asi nechám na neskôr. Budem sa musieť ešte trošku doučiť angličtinu," zasmial sa Tomáš.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Fominykh Daniil 0 0
3. Bezák Adam 0 0
4. Jääskeläinen Joona 0 0
5. Takáč Samuel 0 0
6. Rapuzzi William 0 0
7. Krakovský Luca 0 0
8. Golian Andrej 0 0
9. Sukeľ Jakub 0 0
10. Gachulinec Daniel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem