Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Zigo piluje angličtinu, chce fotku s Cheechoom

0 0

Nováčika v belasom drese posadili hneď vedľa niekdajšieho najlepšieho strelca NHL.

$article->fk_main_image->title


Po dobrých výkonoch v slovenskej najvyššej súťaži sa do kádra HC Slovan Bratislava dostal aj útočník Tomáš Zigo, ktorý zabojuje o miesto miesto v zostave belasých. "Bude to veľký skok, KHL je druhá najlepšia súťaž na svete. Môj cieľ je dostať sa do mužstva, ale to budem musieť ešte poriadne makať. Mal som nejaké ponuky, ale tá od Slovana bola najkonkrétnejšia. Mojim malým snom bolo hrať KHL, a keď je to ešte aj takto na Slovensku, tak je to super," prezradil pred odchodom na sústredenie do Litoměříc.

Z Banskej Bystrice sa presunul do Bratislavy a v šatni ho hneď čakalo veľké prekvapenie. Dostal totiž miesto vedľa Jonathana Cheechooa. "Niektorých chalanov som poznal z reprezentácie, niektorých len z telky. A keď som zistil, že Cheechoo sedí hneď vedľa mňa, tak som rozmýšľal, že sa s ním odfotím. Ale to asi nechám na neskôr. Budem sa musieť ešte trošku doučiť angličtinu," zasmial sa Tomáš.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Gašpar Rastislav 26 31
2. O'Donnell Brendan 25 28
3. Ranford Brendan 18 26
4. Harris Brant 17 17
5. Studenič Marián 25 15
6. Kytnár Milan 24 12
7. Štajnoch Martin 23 12
8. Sersen Michal 25 11
9. Buček Samuel 14 11
10. Ališauskas Nerijus 25 8

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem