Harvy príde rád aj na vašu akciu!

Teraz si môžete objednať oficiálneho maskota HC SLOVAN aj na vašu súkromnú akciu!

Maskot HC SLOVAN Bratislava sa stal počas svojej premiérovej sezóny nedomysliteľnou súčasťou hokejových zápasov v SLOVNAFT Arene. Harvy výrazne oživil atmosféru domácich stretnutí Slovana a svojimi kúskami dokonale zabáva všetky vekové kategórie v našom hľadisku. Od posledného stretnutia Slovana ubehli už viac ako dva mesiace a tak mal Harvy dostatok času na to, aby si oddýchol a pomaly sa začal pripravovať na nový ročník! Medzi dňami prípravy na prvý zápas sezóny 2014/2015 má však slovanistický orol veľa voľného času a veľmi rád uvidí opäť svojich priaznivcov!Ak teda patríte medzi tých, ktorí si nášho maskota obľúbili a radi by ste ho videli na Vašej pripravovanej akcii - či už verejnej, firemnej alebo nebodaj rodinnej -  neváhajte nás kontaktovať! Slovanistický maskot je pozitívne naklonený zúčastniť sa na rôznych druhoch akcií, kde dokonale zlepší náladu a zabaví všetkých jej účastníkov!