Záver prestupov na Slovensku a v Česku

V posledný januárový deň sa uzatvárajú transferové okná pre súťaže na Slovensku a v Česku.

Keďže belasým zostáva v kalendári KHL po olympíjskej prestávke zohrať už len dve stretnutia, vedenie klubu umožnilo hráčovi, o ktorého bol dlhodobejší záujem, dohrať a predĺžiť si aktuálnu sezónu v tíme českej najvyššej súťaže.Po vzájomnej dohode tak klub predčasne ukončil kontrakt s obrancom Tomášom Voráčkom. Kroky českého beka budú smerovať do HC Sparta Praha.Pre Tomáša Voráčka sa jednalo o premiérovú sezónu v nadnárodnej KHL, rýdzo defenzívny obranca odohral v drese HC SLOVAN 53 stretnutí, v ktorých si pripísal tri body.HC SLOVAN Bratislava mu ďakuje za odvedené služby a v novom pôsobisku želá veľa šťastia.Odchod českého beka by mal byť zároveň posledným pred záverom prestupového obdobia na Slovensku a v Česku.