SloavnPositive

Zápasová premiéra Žigu Jegliča

0 0

O 17:30 h hostí HC SLOVAN Bratislava štvrtý celok Západnej konferencie z Jaroslavľu.

Trénerský tím na čele s Vladimírom Országhom ponechá v pôvodnom zložení obranné dvojice. Tie budú hrať v nasledovných pároch: Michal Sersen po boku Érica Gélinasa, Andrej Meszároš vedľa Mária Grmana, dvojicu tvorí Ivan Švarný, Patrik Bačik, ako siedmy bek je písaný Adam Jánošík. V bráne zostane po výhre nad Sibirom Novosibirsk Marek Čiliak.

Takisto bez zmeny sú prvé dva útoky – krádlami Jeffa Taffea sú Rudolf Červený a Michal Řepík. Čisto slovenský druhý útok s centrom Matúšom Sukeľom a krídelníkmi Máriom Lunterom a Adamom Liškom. Patrik Lamper si zahrá s Casey Baileyim a Chadom Rauom. Žiga Jeglič po dlhej prestávke bez hokeja vytvorí útok s Kyleom Chipchurom a Tomášom Hrnkom.

Predpokladaná zostava:Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gélinas, Červený, Taffe, Řepík – Meszároš, Grman, Lunter, Sukeľ, Liška – Švarný, Bačík, Lamper, Bailey, Rau – Jánošík, Jeglič, Chipchura, Hrnka

Príďte sa po 1. tretine odfotiť s maskotom Harveym do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)

Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Obrie piškvorky.

Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvíz

Vyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 VIP SkyLounge vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.

Vstupenky na zápas proti Lokomotivu Jaroslavľ  – sobota 3.11. o 17:30 h si zakúpite TU