Logo

Správy

SlovanPositive

Začiatok v Moskve, koniec na Ďalekom východe

0 0

HC SLOVAN Bratislava sa vydáva na týždňový výjazd v rámci ktorého odohrá štyri zápasy.

$article->fk_main_image->title


Belasí sa v Bratislave ohriali len týždeň a po prílete z Jekaterinburgu a troch zápasoch doma sa balia na ďalší trip. Na ten odletí len deň po stretnutí s Dinamom Moskva 27 hráčov, keď si to namieria práve do hlavného mesta Ruska. 

V Moskve čaká zverencov hlavného trénera Vladimíra Országha duel v podmoskovskej časti v meste Podoľsk na ľade Viťazu, teda jedného z konkurentov v boji o vyraďovaciu časť, ktorý začína v sobotu o 16:30 h (SELČ). Noc strávia Slovanisti ešte v Rusku, na druhý deň na pravé poludnie naberú kurz Šanghaj. V meste s vyše 24 miliónmi obyvateľov nastupíme na stretnutie proti Kunlunu v pondelok o 13:30 h (SELČ).

Tretí zápas Slovana na výjazde je na programe v stredu o 11:30 h (SELČ) v ruskom Chabarovsku. Z neho sa presunú do letecky zhruba 60–minút vzdialeného Vladivostoku, kde si v piatok, rovnako o 11:30 h (SELČ), zmeriame sily s domácim Admiralom.

Belasí sa na tripe nebudú vyrovnávať len s obtiažnosťou svojich súperov, ale aj náročným časovým posunom, ktorý bude v Čine šesťhodinový, na území Ruska až osemhodinový!

Zostava HC SLOVAN na tripe: Štěpánek, Čiliak, Vojvoda – Sersen, Gélinas, Meszároš, Grman, Jánošík, Schaus, Klok, Švarný, Bačík, Hedera – Řepík, Taffe, Červený, Liška, Lunter, Chipchura, Rau, Virta, Hrnka, Sukeľ, Buc, Šimun, Lamper, Baranov.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem