Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Začala sa dražba vianočných dresov

0 0

Hokejisti Slovana v nich odohrali zápasy proti Nitre a Novým Zámkom v období vianočných sviatkov a Nového roka.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN vám v spolupráci s Hokejportal.net prináša možnosť dražby originálnych a jedinečných vianočných dresov. Hokejisti HC SLOVAN v nich nastúpili 30. decembra proti Nitre (1:2) 3. Januára proti Novým Zámkom (2:0).

Na hrudi vianočného dresu dominuje namiesto oficiálneho loga s orlom alternatívne logo v tvare veľkého písmena S s pierkom orla zakončeným čepeľou hokejky.

Ďalšou podstatnou črtou tretej sady je výrazná prítomnosť striebornej farby, popri doplnkovej bielej. Strieborná patrí dlhodobo medzi najpopulárnejšie farby Vianoc. V kombinácii s tmavomodrou navy farbou pôsobí tretia sada skutočne elegantne a zároveň je predsa len o čosi iná ako základná edícia dresov

Tretím prvkom, ktorý na sviatočnej sade dresov pripomína najkrajšie sviatky v roku, sú vzory ľudovej výšivky na miestach, kde sa zvyčajne nachádzajú tradičné pásy, teda na ramenách, rukávoch, ako aj štulpniach.

Kabína tímu belasých sa s manažmentom klubu jednoznačne zhodla, že výťažok z dražby venuje rodine spoluhráča Juraja Valacha. Ako je známe, Juraj sa popri hokeji s obetavou pomocou svojich rodičov už od roku 2016 sám stará o dvojičky Jerguša a Amálku. Ich mama Simona pri pôrode nešťastne zomrela, chlapček sa narodil s postihnutím.

V zbierke dresov nechýbajú napríklad dres Tylera Parksa, ktorý v ňom vychytal prvé čisté konto v Slovane. Strelcami gólov v dvoch zápasoch boli Rastislav Gašpar, Brendan O’Donnell a Milan Kytnár. Zaujímavý je aj dres Adama Ondriša, najmladšieho hráča, ktorý kedy za Slovan hral.

Dražba odštarovala v sobotu 9. januára, vrcholiť bude v pondelok 18. januára, kedy sa rozhodne o definitvnych držiteľoch jednotlivých dresov.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Gašpar Rastislav 26 31
2. O'Donnell Brendan 25 28
3. Ranford Brendan 18 26
4. Harris Brant 17 17
5. Studenič Marián 25 15
6. Kytnár Milan 24 12
7. Štajnoch Martin 23 12
8. Sersen Michal 25 11
9. Buček Samuel 14 11
10. Ališauskas Nerijus 25 8

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem