Zaboduje Slovan v rozbehnutom Čeljabinsku?

Belasí svoj štvorzápasový trip nezačali veľmi oslnivo. Po prehrách v Magnitogorsku a Ufe by potrebovali akútne bodovať. Proti však bude slušne rozbehnutý Čeljabinsk. Podarí sa im zaskočiť tohto húževnatého protivníka?

Samozrejme, aj tento súboj Belasých si môžete užiť v priamom prenose na TV Tipsport.Říhovi zverenci v tejto sezóne doplácajú na prílišnú nedisciplinovanosť. Veď proti Ufe boli až deväťkrát vylúčení a súper to štyri razy aj gólovo potrestal. Ako tento zápas vidia členovia najväčšej tipérskej komunity? Viac ako 50% z nich očakáva remízový rezultát. Podarí sa Slovanu získať cenný bod/y? Tipér Flabby je rázne proti! Na jeho tikete nájdete tip, že Čeljabinsk vyhrá prvú tretinu aj zápas pri kurze 3,50.  V analýze k tomuto stretnutiu píše: „Zo štatistík jasne vyplýva, že domáci sú obrovským favoritom. Hrám to na ich formu, keďže Slovanu sa vôbec nedarí.“ Tipujete to rovnako aj vy?Nenechajte si ujsť ďalší súboj Slovana v KHL a sledujte ho naživo na TV Tipsport!K dispozícii je aj Tiket aréna, kde môžete nahliadnuť do tiketov skúsených borcov. Ešte nemáte účet v Tipsporte? Zaregistrujte sa a získajte vstupný bonus až 2 000 EUR!