Logo

Správy

Doma Vonku

Za nerozhodného stavu dva zápasy v Bratislave

0 0

Semifinálová séria proti Zvolenu pokračuje cez víkend dvoma zápasmi v Bratislave.

$article->fk_main_image->title


Tretí duel ja na programe v sobotu o 18:00 h, štvrtý na druhý deň zhodne o 18:00 h. Oba zápasy môžu fanúšikova Slovana sledovať naživo na TV stanici RTVS 2.

Belasí si späť do Bratislavy priniesli priaznivý výsledok 1:1 na zápasy. Oba duely však boli nesmierne vyrovnané. V prvom stretnutí sa rozhodovalo až v nájazdoch, kde boli šťastnejší hráči Zvolena, keď o ich výhre rozhodol nájazdový špecialista Mikko Nuutinen.

Druhý zápas priniesol ďalšiu drámu, Slovan zachraňoval zápas 32 sekúnd pred koncom a o víťazstvo sa postaral napokon v predĺžení fantastickým gólom Brendan O’Donnell, ktorý zabezpečil vyrovnanie na 1:1 na zápasy.

Práve v druhom stretnutí sa vo veľkom štýle vrátil Brendan Ranford. Po dlhšom zranení naskočil do zápasu a okamžite sa radoval z dvoch gólov v sieti súpera a pridal aj jednu asistenciu.

Zo strany domácich je nebezpečná dvojica Allan McPherson, Mikko Nuutunen, ktorí pripravili aj druhý gól v druhom semifinále.

Obe mužstvá sa môžu spoliehať na spoľahlivé výkony gólmanov. Zvolen dal v oboch dueloch príležitosť Robinovi Rahmovi, jeho úspešnosť bola v prvom zápase viac ako 95% zákrokov, v druhom dosiahol 93% zákrokov.

Slovan v prvom stretnutí držal spoľahlivý Tyler Parks, ktorého úspešnosť sa šplhá k 94% zákrokov. Veľký podiel na výhre v druhom zápolení mal Kristers Gudlevskis, ktorý kryl 49 z 51 striel súpera a dosiahol úspešnosť 96% zákrokov.   

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Fominykh Daniil 0 0
3. Bezák Adam 0 0
4. Jääskeläinen Joona 0 0
5. Takáč Samuel 0 0
6. Rapuzzi William 0 0
7. Krakovský Luca 0 0
8. Golian Andrej 0 0
9. Sukeľ Jakub 0 0
10. Gachulinec Daniel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem