Logo

Správy

Najbližší zápas

Dnes o 18:30
Zápas vysiela Sport 1
vs
HC SLOVAN Bratislava
HK Poprad
Vstupenky Live prenos
Ticket Shop
HC SLOVAN Bratislava
29 Jan
HK Poprad
18:30
Vstupenky
Doma Vonku

Z Viedenského spravili kapitána, Marek zostal zaskočený

0 0

Proti Záhrebu viedol belasých s kapitánskym céčkom Marek Viedenský.

$article->fk_main_image->title


V predposlednom prípravnom zápase pred štartom nového ročníka nadnárodnej KHL privítali belasí pred vlastným publikom tradičného rivala zo Záhrebu. Tréneri Slovana dali príležitosť ukázať sa viacerým mladíkom a omladený tím viedol ako kapitán Marek Viedenský.

"Smoleňák dnes nehral a tréner sa rozhodol, že kapitánom budem ja. Priznám sa, že som bol prekvapený. Snažil som sa, aby som ako kapitán neprehral prvý zápas a čiastočne sa to aj podarilo, bohužiaľ, prehrali sme po nájazdoch. V šatni som musel viac hovoriť než zvyčajne a povzbudzoval som chalanov, aby sme hrali celých 60 minút," opísal svoju kapitánsku premiéru.

V zápase s Medveščakom už bolo cítiť, že nová sezóna je tu čo nevidieť. Súboj bol vyhecovaný a hráči Záhrebu opäť predvádzali tvrdú hru s ich povestnými provokáciami. "Každý sa chce ukázať, ale myslím si, že niektoré veci boli ešte pred štartom sezóny zbytočné. Ale my sme sa nedali, snažili sme sa šarvátkam vyhýbať, aby sme sa zbytočne nevylučovali. Chceli sme ich nechať, nech sa vybúria, no zároveň sme im nedovolili, aby nás bili," zhodnotil duel Marek Viedenský.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 43 53
2. Zigo Tomáš 43 43
3. Puliš Radovan 42 35
4. Meszároš Andrej 42 25
5. St. Pierre Martin 26 22
6. Bondra Radovan 42 20
7. Šedivý Eduard 43 18
8. Kytnár Milan 31 17
9. Bačík Patrik 43 16
10. Sersen Michal 43 16

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem