Logo

Správy

HC SLOVAN Bratislava
2
HKM Zvolen
3
Doma Vonku

Z Viedenského spravili kapitána, Marek zostal zaskočený

0 0

Proti Záhrebu viedol belasých s kapitánskym céčkom Marek Viedenský.

$article->fk_main_image->title


V predposlednom prípravnom zápase pred štartom nového ročníka nadnárodnej KHL privítali belasí pred vlastným publikom tradičného rivala zo Záhrebu. Tréneri Slovana dali príležitosť ukázať sa viacerým mladíkom a omladený tím viedol ako kapitán Marek Viedenský.

"Smoleňák dnes nehral a tréner sa rozhodol, že kapitánom budem ja. Priznám sa, že som bol prekvapený. Snažil som sa, aby som ako kapitán neprehral prvý zápas a čiastočne sa to aj podarilo, bohužiaľ, prehrali sme po nájazdoch. V šatni som musel viac hovoriť než zvyčajne a povzbudzoval som chalanov, aby sme hrali celých 60 minút," opísal svoju kapitánsku premiéru.

V zápase s Medveščakom už bolo cítiť, že nová sezóna je tu čo nevidieť. Súboj bol vyhecovaný a hráči Záhrebu opäť predvádzali tvrdú hru s ich povestnými provokáciami. "Každý sa chce ukázať, ale myslím si, že niektoré veci boli ešte pred štartom sezóny zbytočné. Ale my sme sa nedali, snažili sme sa šarvátkam vyhýbať, aby sme sa zbytočne nevylučovali. Chceli sme ich nechať, nech sa vybúria, no zároveň sme im nedovolili, aby nás bili," zhodnotil duel Marek Viedenský.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Gašpar Rastislav 26 31
2. O'Donnell Brendan 25 28
3. Ranford Brendan 18 26
4. Harris Brant 17 17
5. Studenič Marián 25 15
6. Kytnár Milan 24 12
7. Štajnoch Martin 23 12
8. Sersen Michal 25 11
9. Buček Samuel 14 11
10. Ališauskas Nerijus 25 8

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem