Vzbudili sme rešpekt, ideme za súpermi

VIDEO: Bodaj by tribúny skandovali moje meno po každom zápase

Štyri domáce zápasy v European Trophy = štyri víťazstvá Slovana. Športovo treba priznať, že sme mali aj šťastie, ale treba vyzdvihnúť dobrú organizáciu v obrane, výborného Konráda v bráne a srdnatosť celého tímu. Tieto atribúty novotvoriaceho sa tímu Slovana oceňujú aj fanúšikovia, ktorých prišlo na hokejový duel s Viedňou vyše 5400. A na konci sa skandovalo meno Michala Hudeca. Druhej hviezdy stretnutia s Capitals.

"V zápase bolo dosť chýb, ale cieľ sme splnili,“ usmieval sa po zápase s Viedňou Michal Hudec. „Na tribúnach vidíme celé rodiny, ľudia sú k nám bližšie, sú v krásnom prostredí, kultúra hokeja v Bratislave sa zvýšila a keď sa k tomu pridá skvelý tím s výbornými výsledkami, je to radosť hrať.“

Po štyroch domácich výhrach v European Trophy pocestuje Slovan už len za svojimi súpermi. Začíname v nedeľu v Berlíne. „Tieto ďalšie štyri zápasy vonku nás preveria. Vzbudili sme rešpekt. Berlín je silný tím, no potom sú tam České Budejovice, Plzeň a Jokerit. Tešíme sa na tieto súboje.“