Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Výhry a prehry našej mládeže

0 0

Gólový koncert dorastenca Samuela Mojžiša, piata nula pre Dominika Antala a dôležité body do priebežných tabuliek.

$article->fk_main_image->title

Juniori si cez víkend zmerali sily s Nitrou a Duklou Trenčín. V sobotu prehrali s aktuálnym lídrom tabuľky tesne 1:2, keď o jediný presný zásah sa postaral obranca Šimon Trnavský v presilovej hre. V nedeľu sa mladíci stretli s rivalom z Trenčína a vyhrali 5:3. Výsledok vyzerá presvedčivo v náš prospech, ale bol to boj do poslednej sekundy zápasu. Chalanom v priebežnej tabuľke patrí 5. miesto s bodovou stratou na štvrté Košice.

Dorast sa cez víkend predstavil na ľade vo Zvolena a Banskej Bystrici. Oba zápasy chalani jednoznačne vyhrali. V sobotňajšom zápase zažil koncert útočník Samuel Mojžiš, keď mal prsty vo všetkých 5 gólov nášho tímu. Štyri sám vsietil a na jeden prihral. Dominik Antala si pripísal už piatu nulu v sezóne. Mladým Slovanistom patrí v priebežnej tabuľke prvá priečka s 10 – bodovým náskokom pred Duklou Trenčín.

Kadeti si v nedeľu zmerali sily vo veľmi vypätom zápase s Martinom. V gólovej prestrelke „kto z koho“ mali nakoniec viac hokejového šťastia naši hokejisti. Nad Martinom vyhrali tesne 5:4. Chalanom v priebežnej tabuľke patrí 1. miesto.

JUNIORI:

24. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Trenčín 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)

Góly: 1:0 Hanula (Trnavský, Šauša) v presilovej hre, 2:0 Adamovič (Baranov, Ledenev) v presilovej hre, 2:1 Luhový (Chatrnúnch, Škvarka), 2:2 Kukuča v oslabení, 2:3 Kukuča (Okuliar, Ďurkech), 3:3 Adamovič (Mrázik, Vitaloš), 4:3 Škultéty (Mrázik, Topor), 5:3 Baranov (Včelka, Ledenev)

Súpiska: Vičan – Trnavský, Drdan, Vitek, Vavrušek, Puš – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Šauša, Bobál, Mrázik, Adamovič – Štefanco, Topor, Škultéty, Mirilovič, Hanula

23. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MMHK Nitra 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Góly: 0:1 Ondrušek (Dobrotina, Štefanka, 1:1 Trnavský (Puš, Vitaloš) v presilovej hre, 1:2 Kováč (Šramaty, Adámik),

Súpiska: Vojvoda – Trnavský, Drdan, Vitek, Vavrušek, Puš – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Vitaloš, Šauša, Bobál, Mrázik, Adamovič – Štefanco, Topor, Škultéty, Mirilovič, Hanula

22. kolo základná časť

HC Košice- HC SLOVAN Bratislava 0:7 (0:1, 0:2, 0:4)

Góly: 0:1 Ševčík (Včelka, Baranov), 0:2 Bobál (Mrázik, Štefanco) v oslabení, 0:3 Adamovič (Ledenev, Bobál), 0:4 Vavrušek (Vitek, Ledenev), 0:5 Baranov (Včelka) v presilovej hre, 0:6 Vavrušek (Vitek), 0:7 Adamovič (Ledenev, Bobál) v presilovej hre

Súpiska: Vojvoda – Trnavský, Drdan, Vitek, Vavrušek, Puš – Boldižár, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Štefanco, Šauša, Bobál, Mrázik, Hanula – Herák, Adamovič

21. kolo základná časť

HK Spišská Nová Ves- HC SLOVAN Bratislava 2:3 pp (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)

Góly: 1:0 Zekucia (Dubovecký, Macko) v presilovej hre, 1:1 Adamovič (Herák, Hanula), 1:2 Vitek (Ledenev, Boldižár), 2:2 Majer (Prokopčák, Kristian), 2:3 Puš (Boldižáť, Vitek)

Súpiska: Vičan – Trnavský, Drdan, Vitek, Vavrušek, Puš – Boldižáť, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Štefanco, Šauša, Bobál, Mrázik, Hanula – Herák, Adamovič

20. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MHK 32 Liptovský Mikuláš 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)

Góly: 1:0 Baranov (Vavrušek, Ševčík), 2:0 Ševčík (Baranov), 3:0 Ledenev (Puš, Vitek), 4:0 Bobál (Koziot, Ledenev) v oslabení, 4:1 Kolusek (Nechaj, Žiak) v presilovej hre, 5:1 Koziot (Vitaloš, Ševčík), 5:2 Oško (Zahradník, Parobek)

Súpiska: Vičan – Vitaloš, Šauša, Vitek, Vavrušek, Puš – Štefanco, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Topor, Bobál, Mirilovič, Koziot – Herák, Adamovič, Hanula

19. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – HK ŠKP Poprad 3:2 sn (0:0, 1:1, 1:1, 0:0)

Góly: 0:1 Miškovec (Nespala, Svitana), 1:1 Baranov (Včelka, Ledenev), 1:2 Ščurka (Bukovina, Semaňák), 2:2 Vitaloš (Vavrušek, Puš) v presilovej hre, 3:2 Puš samostatný nájazd

Súpiska: Vičan – Vitaloš, Trnavský, Vitek, Vavrušek, Puš – Boldižáť, Ledenev, Ševčík, Včelka, Baranov – Štefanco, Šauša, Bobál, Mirilovič, Koziot – Topor, Herák, Adamovič, Hanula

DORAST:

26. kolo základná časť

HC ´05 Banská Bystrica - HC SLOVAN Bratislava 1:4 (0:0, 0:0, 1:4)

Góly: 0:1 Lepskii (HOudek), 0:2 Jednek (Mojžiš, Beňo) v presilovej hre, 0:3 Lepskii (Uram) v presilovej hre, 0:4 Lepskii (Papaj) v presilovej hre, 1:4 Sedlár (Zubek, Slameň)

Súpiska: Haas– Papaj, Černák, Fiala, Habala, Jendek – Ejem, Šalka, Mojžiš, Lipiansky, Abaffy – Hauser, Beňo, Šandor, Uram Lepskii – Ketner, Petráš, Kocúrek

26. kolo základná časť

HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)

Góly: 0:1 Šalka (Mojžiš, Ketner), 0:2, Mojžiš (Uram), 0:3 Mojžiš (Lepskii) v oslabení, 0:4 Mojžiš (Jendek) v presilovej hre, 0:5 Mojžiš (Lepskii)

Súpiska: Antala– Papaj, Černák, Fiala, Habala, Jendek – Ejem, Šalka, Mojžiš, Lipiansky, Abaffy – Hauser, Beňo, Šandor, Uram Lepskii – Ketner, Petráš, Kocúrek

25. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MHK 32 Liptovský Mikuláš 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

Góly: 1:0 Jednek (Beňo), 2:0 Mojžiš (Abaffy, Černák), 3:0 Lepskii (Uram, Šandor), 4:0 Mojžiš (Abaffy), 5:0 Škultéty (Houdek), 6:0 Habala (Mojžiš, Beňo) v presilovej hre, 7:0 Šalka (Jendek)

Súpiska: Antala– Papaj, Černák, Fiala, Habala, Jendek – Ejem, Šalka, Mojžiš, Lipiansky, Abaffy – Hauser, Beňo, Šandor, Uram Lepskii – Ketner, Petráš, Kocúrek

24. kolo základná časť

HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava 0:5 (0:1, 0:0, 0:4)

Góly: 0:1 Šalka (Mojžiš, Ketner), 0:2 Mojžiš (Uram), 0:3 Mojžiš v oslabení, 0:4 Mojžiš (Jednek), 0:5 Mojžiš (Lepskii, Uram)

Súpiska: Antala– Houdek, Šalka, Fiala, Habala, Jednek – Beňo, Černák, Mojžiš, Škultéty, Abaffy – Papaj, Hauser, Šandor, Uram, Lepskii – Ejem, Lipiansky, Petráš

23. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – HK ŠKP Poprad 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

Góly: 1:0 Fiala (Škultéty, Habala) v presilovej hre, 1:1 Valigura (Philippov, Petrás), 2:1 Škultéty (Habala, Mojžiš) v presilovej hre

Súpiska: Haas– Houdek, Šalka, Fiala, Habala, Jednek – Beňo, Černák, Mojžiš, Škultéty, Abaffy – Papaj, Hauser, Šandor, Uram, Lepskii – Ejem, Lipiansky, Petráš

22. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – HK Dukla Trenčín 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Góly: 1:0 Habala (Fiala, Mojžiš) v presilovej hre, 1:1 Krajč (Kňažko, Hačšák), 2:1 Fiala, 2:2 Hačšák (Kňažko, Krajč) v presilovej hre, 3:2 Uram (Šandor) 4:2 Habala (Mojžiš, Šalka)

Súpiska: Haas– Papaj, Miklovič, Mojžiš, Škultéty, Uram – Houdek, Šalka, Fiala, Habala, Jednek – Beňo, Hauser, Šandor, Lipiansky, Lepskii – Černák, Petráš, Abaffy

21. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – MŠk Púchov 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Góly: 1:0 Habala (Mojžiš) v presilovej hre, 2:0 Habala (Jendek, Fiala), 2:1 Ladecký (Hudík, Smolka) v presilovej hre, 3:1 Habala (Škultéty, Beňo) v presilovej hre, 3:2 Bielousov (PUtala, Deneš) v presilovej hre, 4:2 Fiala (Habala, Škultéty) v presilovej hre, 5:2 Mojžiš (Miklovič) v oslabení

Súpiska: Haas– Beňo, Ejem, Mojžiš, Škultéty, Abaffy – Houdek, Šalka, Fiala, Habala, Jendek – Papaj, Miklovič, Šandor, Lipiansky, Lepskii – Černák, Hause, Pangrác, Petráš, Uram

KADETI:

18. kolo základná časť

HC SLOVAN Bratislava – mládež - MHA Martin 5:4 (1:1, 3:3, 1:0)

Góly: 1:0 Jasenec (Géci, Ožvald), 1:1 Kráľ (Vladár, Ulbricht) v presilovej hre, 2:1 Géci (Jasenec, Samadov), 2:2 Svitač (Kráľ), 3:2 Vavruška trestné strieľanie, 3:3 Ulbricht trestné strieľanie, 4:3 Géci (Patzelt F., Jasenec), 4:4 Ulbricht (Kráľ, Nátny), 5:4 Tóth (Vavruška, Verčík)

Súpiska: Beke – Patzelt F, Ožvald., Samadov, Géci, Jasenec – Verčík, Patzelt, Bubica, Tóth, Vavruška – Rajzík, Havelka, Derčalík, Lipiansky, Ketner – Chekhov, Hručš, Trubač, Határ

17. kolo základná časť

HKM Zvolen - HC SLOVAN Bratislava – mládež 2:8 (1:3, 1:4, 0:1)

Góly: 1:0 Dokoupil (Hronček, Mrenica), 1:1 Samadov (Jasenec, Géci), 1:2 Géci (Samadov, Jasenec) v presilovej hre, 1:3 Verčík (Vavruška, Pastucha) v presilovej , 1:4 Vavruška (Tóth, Verčík) v presilovej hre, 2:4 Debnár (Gonda, Mrenica) v presilovej hre, 2:5 Géci (Jasenec, Patzelt), 2:6 Géci (Jasenc, Pastucha), 2:7 Ožvald (Bubica, Patzelt)

Súpiska: Boven – Patzelt F, Ožvald., Samadov, Géci, Jasenec – Verčík, Patzelt, Bubica, Tóth, Vavruška – Pastucha, Havelka, Derčalík, Határ, Ketner – CHekhov, Hručš, Trubač, Molnár

16. kolo základná časť

HK Gladiators - HC SLOVAN Bratislava – mládež 4:4 (0:2, 3:1, 1:1)

Góly: 0:1 Molnár (Vavruška, Patzelt), 0:2 Molnár (Vavruška, Derčalík), 0:3 Tóth (Trubač, Ejem), 1:3 Frídel (Císar, Gabriel), 2:3 Valo (Patassy), 3:3 Valo (Patassy), 4:3 Juríček (Fotlýn), 4:4 Géci (Vavruška, Patzelt)

Súpiska: Boven – Patzelt F, Ožvald., Samadov, Géci, Jasenec – Verčík, Patzelt, Bubica, Tóth, Vavruška – Pastucha, Havelka, Derčalík, Határ, Ketner – CHekhov, Hručš, Trubač, Molnár

15. kolo základná časť

MŠK Púchov- HC SLOVAN Bratislava – mládež 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)

Góly: 0:1 Géci (Samadov), 0:2 Patzelt (Jasenec, Samadov) v presilovej hre, 0:3 Tóth (Havelka, Bubica), 1:3 Rusnák, 2:3 Bubela (Šmiruga), 2:4 Trubač (Tóth)

Súpiska: Beke – Patzelt F, Ožvald., Samadov, Géci, Jasenec – Verčík, Patzelt, Bubica, Tóth, Vavruška – Pastucha, Rajzík, Derčalík, Molnár, Trubač – CHekhov, Havelka

14. kolo základná časť

HK Spišská Nová Ves - HC SLOVAN Bratislava – mládež 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)

Góly: 0:1 Bubica (Vavruška), 1:1 Olejník (Hadušovský) v presilovej hre, 1:2 Molnár (Tóth, Derčalík), 1:3 Petráš (Bubica, Ožvald) v presilovej hre, 2:3 Olejník (Grec) v presilovej hre, 2:4 Bubica (Petráš), 2:5 Derčalík (Molnár), 2:6 Jasenec v oslabení, 2:7 Samadov (Petráš, Ožvald) v presilovej hre, 2:8 Tóth (Petráš) v presilovej hre

Súpiska: Beke – Pastucha, Ožvald., Samadov, Géci, Jasenec – Verčík, Hrušč, Bubica, Petráš, Vavruška – Patzelt R., Rajzík, Derčalík, Molnár, Tóth – CHekhov, Havelka, Trubač, Ružanský

Západná konferencia

P Tím GP PTS
1. SKA Petrohrad 41 107
2. CSKA Moskva 39 93
3. Jokerit Helsinki 39 81
4. Lokomotiv Jaroslavľ 41 75
5. Torpedo Nižnij Novgorod 43 71
6. Dynamo Moskva 43 65
7. HC Soči 40 63
8. Spartak Moskva 42 61
9. Severstaľ Čerepovec 42 60
10. Dinamo Minsk 41 53
11. Viťaz Podolsk 43 49
12. HC SLOVAN Bratislava 41 40
13. Dinamo Riga 41 35
Kompletné tabuľky

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Genoway Colby 41 25
2. Viedensky Marek 35 18
3. Boychuk Zach 21 18
4. Kaspar Lukas 39 17
5. Repik Michal 39 16
6. Ebert Nick 36 13
7. Meszároš Andrej 36 12
8. Barker Cam 35 10
9. Buchtele Jan 34 9
10. Hrnka Tomas 40 8

Napísali o nás