Vstupenky na záver sezóny v predaji

V sieti Ticketportal si môžete zakúpiť vstupenky na posledné dva zápasy tejto sezóny KHL proti Medveščaku Záhreb, ktoré sa budú hrať v Bratislave.

Belasí nastúpia na záverečné dve stretnutia základnej časti nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy 2016/17 v domácom prostredí proti chorvátskemu účastníkovi súťaže zo Záhrebu.Oba tímy už síce neživia ani len teoretickú šancu na postup do vyraďovacej časti sezóny, napriek tomu by sa hokejisti Slovana so svojimi fanúšikmi veľmi radi rozlúčili v piatom ročníku KHL víťazne. O špeciálnu motiváciu je teda postarané. Navyše, vedenie HC SLOVAN sa rozhodlo neuvoľniť pred týmto dvojzápasom žiadneho hráča súčasného kádra a najmä kvôli divákom odohrať oba zápasy v plnej aktuálnej sile.Prvé zo stretnutí, ktoré na základe žiadosti Mevdeščaku Záhreb odohráme so súhlasom vedenia KHL v Bratislave, sa bude konať v utorok 14. februára o 19:00 h. V rovnakom čase nastúpia belasí aj o deň neskôr, t.j. v stredu 15. februára.Na druhý zápas zostáva v predaji už len niečo viac ako 150 vstupeniek.Z veľkého množstva miest - okrem tých, ktoré sú blokované pre prípadnú návštevu fanúšikov Záhrebu (sektory B11, B12 a časť B1) - si môžu fanúšikovia Slovana vyberať na prvé vzájomné meranie síl s Medveščakom, vstupenky zakúpite TU. Samozrejme, majitelia permanentiek "HC SLOVAN KHL 2016/17" majú na zápas dňa 14.2. Medveščak - HC SLOVAN vstup v rámci svojich permanentiek, ktoré im platia na rovnaké miesta, ako počas všetkých domácich zápasov v tejto sezóne. Inými slovami, nemusia si kupovať žiadne osobitné vstupenky.