Logo

Správy

Permanentky
SloavnPositive

Vstupenky na zápas s českým šampiónom už v predaji

0 0

Úradujúci majster českej extraligy HC Kometa Brno sa v utorok 15. augusta o 18:00 h opäť po roku predstaví na bratislavskom ľade.

$article->fk_main_image->title


Kometa patrí medzi tradičných súperov nášho mužstva v predsezónnom období. Len pred pár dňami odohrali "belasí" prípravný zápas v Brne (0:3). V Bratislave sa Kometa predstavila naposledy presne pred rokom a vo vyrovnanom zápase sme ju zdolali 2:1. Neskôr sa hokejisti z moravskej metropoly naštartovali k spanilej jazde, ktorú zakončili ziskom majstrovského titulu v najkratšom možnom čase, navyše prvého po vyše 40 rokoch!

Kometa aj v tejto sezóne disponuje kádrom, ktorý by pravdepodobne nehral druhé husle ani v KHL. V Bratislave zrejme opäť nastúpi viacmenej v základnej zostave, v ktorej figurujú viacerí hráči s bohatými skúsenosťami zo zahraničných líg, ako napr. O. Němec, Vincour, Zaťovič, Zohorna, Erat alebo Čermák. Pevnou súčasťou mužstva sú tiež Slováci M.Čiliak, T. Malec a M. Haščák.

Slovan odohral prvý vzájomný duel v Brne v silne improvizovanej zostave. Z rôznych dôvodov chýbali Sersen, Meszároš, Švarný, Ebert, Viedenský a Ramstedt. Niektorí z nich sa však už predstavia domácemu publiku práve v tomto zápase. Tréner Miloš Říha bude túto zaujímavú konfrontáciu s českým šampiónom, ako aj nasledujúci zápas na ľade slovenského majstra z Banskej Bystrice považovať za generálku pred ostrým štartom KHL v Petrohrade. Preto sa dá očakávať, že Slovan sa už v týchto zápasoch predstaví v čo najoptimálnejšej zostave.

Vstupenky na zápas s českým majstrom HC Kometa Brno sú odteraz v predpredaji v sieti Ticketportal za jednotnú cenu 6 eur do všetkých sektorov hľadiska Zimného štadióna Ondreja Nepelu (3 eurá do sektoru pre Imobilných).

Držitelia sezónnych vstupeniek HC SLOVAN KHL 2017-18 majú vstup na tento zápas v cene svojich permanentiek, tzn. že si nemusia kupovať vstupenku.

Fanúšikom Komety, ktorých v Bratislave očakávame v tradične hojnom počte, odporúčame kúpu vstupeniek do sektorov B11, B12 a prípadne B1.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Virta Patrik 0 0
7. Chipchura Kyle 0 0
8. Repik Michal 0 0
9. Simun Eduard 0 0
10. Baranov Yegor 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím