Vstupenky na vianočné zápasy v predaji

Obdobie vianočných sviatkov bude pre HC SLOVAN Bratislava v znamení domácich stretnutí.

Slovanisti odohrajú v závere decembra celkom štyri zápasy, tri z nich proti tímom Východnej konferencie, záverečný proti Jokeritu Helsinki. Fanúšikovia sa dočkajú aj tzv. vianočného stretnutia, ktoré je naplánované na 23. decembra. Vstupenky na súboje už teraz v predaji v sieti Ticketportal. Práve v nedeľu 23. decembra o 17:00 h odohrá HC SLOVAN prvý zo spomínaných duelov. Súperom zverencov Vladimíra Országha bude silný Metallurg Magnitogorsk. Ruský celok vedie v aktuálnej sezóne český kormidleník Josef Jandač, ktorému pomáha asistent Jiří Kalous. Do továrenského mesta priviedli aj svojho krajana Michala Bulířa. Metallurg sa každoročne spolieha na svojho kapitána a rekordéra KHL vo viacerých ukazovateľoch Sergeja Mozjakina. Produktivitou ho dopĺňajú Matt Ellison, Denis Rasmussen či Roman Ľubimov. Atmosféru vianočného zápasu dokreslia okrem vizuálov na kocke a hudby, aj hráči Slovana, ktorí na stretnutie vykorčuľujú v tematických vianočných dresoch.Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Metallurg Magnitogorsk nedeľa 23. decembra o 17:00 – ZAKÚPITE TU.Počas vianočných sviatkov, presnejšie na druhý sviatok vianočný, 26. decembra o 17:00 privítame v Bratislave Torpedo Nižnij Novgorod.  Torpedo sa zatiaľk drží veľmi bezpečne v prvej osmičke východnej konferencie. Slušné umiestnenie mu zabezpečili body Denisa Paršina, legionárov Andrewa Calofa a Andy Mieleho. Vysoké čísla vykazuje aj gólman Stanislav Galimov, ktorému pomáhajú defenzívne rady. V nich hrá počas svojej prvej sezóny v KHL výborne švédsky zadák Philip HolmVstupenky na zápas HC SLOVAN – Torpedo Nižnij Novgorod streda 26. decembra o 17:00 – ZAKÚPITE TU.Séria decembrových zápasov pokračuje pre hokejistov HC SLOVAN Bratislava o dva dni neskôr, v piatok 28. decembra o 18:30 h proti Neftechimiku Nižnekamsk. Ruské mužstvo má opačné starosti ako Torpedo. Hráči trénera Andreja Nazarova musia tvrdo bojovať o účasť v elitnej osmičke. Slovanisti si budú musieť dať pozor na troch fínskych útočníkov. Juuso Puustinen, Mikael Ruohomaa a Joonas Nättinen sú na prvých troch miestach v tímovej produktivite. V Nižnekamsku sa k oporám mužstva vypracoval aj český reprezentačný bek Adam Polášek so svojim krajanom, útočníkom Andrejom Nestrašilom. Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Neftechimik Nižnekamsk piatok 28. decembra o 18:30 – ZAKÚPITE TU.Záverečný zápas v kalendárnom roku 2018, tiež posledný domáci vzájomný duel s Jokeritom Helsinki v tomto ročníku je pre Országhových zverencov naplánovaný na nedeľu 30. decembra o 17:00.  Slovanisti s Jokeritom zatiaľ nebodovali, pokúsia sa o to na druhý pokus pred svojimi fanúšikmi. Sila Jokeritu tkvie najmä vo výbornej systémovej hre na čele so skvelými individualitami. Tie predstavujú útočníci Brian O’Neill, Sakari Manninen, Jesse Joensuu i známy Steve Móses či nová fínska posila spoza mora Kristian Vesalainen. Vstupenky na zápas HC SLOVAN – Jokerit Helsinki nedeľa 30. decembra o 17:00 – ZAKÚPITE TU.