KHL sa blíži, vstupenky už v predaji!

HC SLOVAN Bratislava vstúpi na konci augusta do svojho piateho ročníka nadnárodnej Kontinentálnej hokejovej ligy!

Fanúšikovia Slovana si už v týchto dňoch môžu zabezpečiť lístky na úvodné zápasy zverencov trénera Miloša Říhu v domácom prostredí. Belasí sa po dvoch dueloch na klziskách súperov predstavia v domácom prostredí v sérii troch zápasov v rozpätí siedmych dní.Prvým domácim súperom v novej sezóne na ZŠ Ondreja Nepelu bude v pondelok 29. augusta o 19:00 h Torpedo Nižni Novgorod. Belasí sa s ruským celkom stretli aj v príprave na novú sezónu, v Maribore ho zdolali 3:2. Mužstvo známeho búrliváka Peterisa Skudru by v novej sezóne rado zopakovalo postup do play off z vlaňajšieho ročníka. Body pre Torpedo by mali zabezpečiť najmä útočné hviezdy ako Nikolaj Žerdev, Kaspars Daugavinš, hviezdny Alexander Frolov, či švédska posila Fredrik Pettersson, ktorý exceloval v minulej sezóne vo švajčiarskej NLA.O dva dni neskôr v stredu 31. augusta o 19:00 h nastúpia Slovanisti v rýchlom slede na ďalší domáci zápas, tentokrát proti tímu HK Soči. Prekvapenie minulej edície KHL, ktoré na Západe obsadilo po základnej časti skvelé štvrté miesto, sa bude v novej sezóne spoliehať takmer na rovnaký káder. V tíme zotrval 44 bodový André Petersson, rovnako známy bieloruský útočník Andrej Kosticyn. Produktivitu si sľubujú aj od Ilju Krikunova či Bena Maxwella. V podobe Konstatntina Barulina ma Soči vybavený veľmi slušne aj brankársky post. Tím z pobrežia Čierneho mora je jediným celkom KHL, ktorý sa Slovanu doteraz nepodarilo ani raz zdolať!V nedeľu v netradičnom termíne o 14:30 h, z dôvodu kolízie s kvalifikačným zápasom Slovenska proti Anglicku v Trnave, privítame divácky atraktívneho súpera Spartak Moskva. Jeden z najznámejších a najvplyvnejších ruských klubov sa už niekoľko sezón trápi a len ťažko bojuje o účasť vo vyraďovacej časti. Napriek tomu má vo svojom tíme hneď niekoľko známych mien.  Kľúčovými hokejistami by mohli byť Američania Matt Gilroy a Ryan Stoa. V minulom ročníku sa v hlavnom meste Ruska chytil aj český útočník Lukáš Radil.Zakúpte si lístky na úvodné domáce zápasy v KHL a podporte HC SLOVAN v ceste za prvými víťazstvami.