Vstupenky na otvárací domáci zápas v predaji aj počas predĺženého víkendu

Vstupenky na túžobne očakávaný prvý domáci zápas v novej sezóne KHL budú v predpredaji aj počas nadchádzajúceho predĺženého víkendu.

V Bratislave budú počas víkendu a štátneho sviatku v pondelok 29. augusta otvorené tieto predajne Ticketportalu:
  • OC Aupark, sobota / nedeľa / pondelok 9:00 - 21:00 h
  • OC Polus City Center, sobota / nedeľa / pondelok 9:00 - 21:00 h
  • OC Avion, sobota / nedeľa / pondelok 10:00 - 21:00 h
  • Eurovea GG Tabak, sobota / nedeľa / pondelok 9:00 - 21:00 h
  • OC Central GG Tabak, sobota / nedeľa 9:00 - 21:00 h, pondelok 10:00 - 21:00 h
V deň zápasu v pondelok 29.8. budú tiež otvorené pokladne priamo na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu od 9:00 h až do prestávky po I. tretine zápasu.Samozrejme, vstupenky je možné priamo si zakúpiť aj online prostredníctvom stránky www.ticketportal.sk.Vstupenky sú k dispozícii v cene od 11 eur (státie) do 25 eur. Deti vo veku 6-15 rokov majú nárok na zľavnenú vstupenku v cene 8 a 12 eur (v závislosti od sektora) po predložení dokladu s dátumom narodenia. Deti narodené po 1.8.2010 majú vstup zdarma v sprievode dospelej osoby, bez nároku na vlastné sedadlo.