Vstupenky na domácu premiéru v predaji

HC SLOVAN Bratislava sa po prvý raz v tejto sezóne predstaví v domácom prostredí v utorok 4. augusta o 18:00 h proti HC Kometa Brno.

Vstupenky na tento zápas na hlavnej ľadovej ploche SLOVNAFT Areny sú v predaji v sieti predajní Ticketportal a taktiež online.Na tento zápas je jednotná cena 5.- EUR (v sektore I pre vozíčkarov 3.- EUR). Držitelia sezónnych vstupeniek HC SLOVAN KHL 2015/2016 majú vstup na všetky prípravné zápasy v cene svojej permanentky.Pravá časť sektoru B11 a sektor B12 budú vyhradené pre fanúšikov Komety, keďže z Brna sa už tradične očakáva veľká návšteva. Odporúčame preto priaznivcom Slovana, aby sa pri kúpe vstupeniek vyhli týmto sektorom.V najbližších dňoch budú uvedené do predpredaja aj vstupenky na ďalšie dva domáce prípravné zápasy - 6.8. proti PSG Zlín a 8.8. proti ďalšiemu účastníkovi KHL Medveščak Zagreb.