Vondrka predĺžil so Slovanom!

S radosťou môžeme potvrdiť pôsobenie českého útočníka Michala Vondrku v Slovane aj v nasledujúcej sezóne.

Vondrka sa s vedením HC SLOVAN Bratislava dohodol na novej ročnej zmluve s platnosťou do 30.4. 2014. Manažmentu nášho klubu sa tak podarilo udržať 31 – ročného hokejistu v Bratislave napriek záujmu ďalších klubov Kontinentálnej hokejovej ligy.
Rodák Českých Budejovíc patril v nedávno skončenej sezóne medzi lídrov Čadovho tímu nazbieral v 46 zápasoch 20 kanadských bodov a zaradil sa medzi top päťku najproduktívnejších hráčov. Vondrku si v Bratislave obľubili aj skvelí fanúšikovia, ktorých si držiteľ bronzu z MS 2012 získal nielen skvelými výkonmi na ľade, ale aj svojou bezprostrednosťou, ktorú často prezentoval pri strelených góloch, či ďakovačkách po skončení zápasov. HC SLOVAN Bratislava teší, že sa Michal Vondrka rozhodol zotrvať v Slovane a veríme, že v našom drese zažije ešte úspešnejší ročník ako ten minulý!