Vo Zvolene s touto predpokladanou zostavou

Trénerské trio Stantien, Jendek a Škrabejl postavia na zápas proti HKM Zvolen túto predpokladanú zostavu:

V bráne belasých sa predstaví český brankár Vladislav Habal, ktorému bude kryť chrbát mladý junior Sabo. Kanadský gólman Barry Brust dostal po nedeľnom prílete do Bratislavy voľno z dôvodu lepšej aklimatizácie na prostredie.Obranné dvojice sú podobné ako v predchádzajúcom zápase s Kometou Brno. Na ľad Zvolena vykorčuľujú nasledovne: Sersen – Bačik, Meszároš – Štajnoch, Podlipnik – Hudec. Siedmym obrancom bude mladý Daniel Demo.V prvej útočnej formácii nastúpia k centrovi Viedenskému krídla Sloboda s Pulišom. Druhú lajnu budú tvoriť útočníci Abdul – Kytnár - Vandas. Tretí útok bude v zložení Petráš – Zigo – Kukumberg. V štvrtom útoku budú korčuľovať Matoušek a Bondra so stredným útočníkom Urbánkom.Do zápasu so Zvolenom nenastúpia útočníci Miklík, Žitný a obranca Šedivý, ktorí dostali pre tento zápas od trénerov voľno.B: Habal (Sabo)O: Sersen – Bačik, Meszároš – Štajnoch, Podlipnik – Hudec, DemoÚ: Sloboda – Viedenský – Puliš, Abdul – Kytnár – Vandas, Petráš – Zigo – Kukumberg, Matoušek – Urbánek – BondraPriamy textový prenos zo zápasu vo Zvolene, ktorý začína o 18:00 h, nájdete na onlajny.eu.