Vo štvrťfinále proti Reaktoru

Voľný deň juniorov na JCWC sa niesol v znamení silných strojov.

Posledný zápas základnej časti našim juniorom nevyšiel podľa predstáv. Aktuálnemu ruskému majstrovi z Yaroslavlu podľahli 9:0. O vývoji celého zápasu rozhodla prvá tretina, v ktorej padlo päť gólov. Chalanom v skupine B patrí končené štvrté miesto.

V piatok sa tím presúva do Nizhnekamsku. Vo štvrťfinále ich vyzve víťaz skupiny A, Reaktor. Začiatok zápasu je o 19. hodine miestneho času. Okrem dnešného tréningu náš tím čakala aj milá povinnosť. Návšteva rally Dakar tímu „Team Kamaz Master“ a  miestnej automobilky.

3. zápas

Loko - HC SLOVAN Bratislava 9:0(5:0, 1:0, 3:0)

Góly: 1:0 Slepets (Prokhorov), 2:0 Koksharov (Tsyganov), 3:0 Yurtaikin (Alexeyev, Krikunenko), 4:0 Krikunenko (Alexeyev), 5:0 Bondyrev (Romanov, Chvanchikov), 6:0 Tsyganov (Averin), 7:0 Romanov (Gromov, Chvanchikov), 8:0 X (Averin, Koksharov), 9:0 Yurtaikin (Kovalyov)

Súpiska: Kožiak – Vidovič, Hedera, Drdan, Kuzmín, Fereta, Halaszik, Šalka, Jakab – Alexeyev, Baranov, Vitek, Habala, Halama, Dmitriyev, Dobrý, Kundrát, Liška, Mirilovič, Jaško