Víťazné ťaženie juniorov

Juniori tento víkend s dvoma víťazstvami.

Juniori HC SLOVAN Bratislava pomaličky, ale iste nabehli na víťaznú strunu. Tento víkend si pripísali dve dôležité výhry nad súperom zo Zvolena. Do dnešného zápasu oba tímy nastúpili s veľkým hladom po víťazstve. Hral sa svižný hokej s množstvom akcií na oboch stranách. Chalani sa tohto víkendovými víťazstvami posunuli na 8. miesto v priebežnej tabuľke. 7. koloHC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)Góly: 1:0 Benčat (Jurkovič), 2:0 Kollar (Laššo) v presilovej hre, 2:1 Novotný (Balko, Gábor), 3:1 Halama (Tibenský, Kuzmín), 3:2 Parobok (Chalupský, Jakubík) v presilovej hre, 4:2 Tibenský (Kollar, Ficel)Strely: 48:29, Vylúčenia: 3:2, Presilovky: 1:1, Oslabenia: 0:0HC SLOVAN Bratislava: Baroš – Kojda, Bílik, Pöschamnn, Jurkovič, Tibenský – Kundrát, Gula, Kollar, Kuzmín, Krajč – Laššo, Vidovič, Škoda, Pokorný, Šimonič – Halama, Ficel, Benčat, Mihňák, Takáč8. koloHC SLOVAN Bratislava – HKM Zvolen 5:2 (0:1, 1:0, 4:1)Góly: 0:1 Novotný (Trnka), 1:1 Krajč (Kollar, Kundrát), 2:1 Halama (Tibenský, Pöschamnn), 3:1 Takáč (Bílik, Benčat), 4:1 Tibenský (Halama), 4:2 Trnka (Balko, Gábor) v presilovej hre, 5:2 Kollar (Vidovič, Šimonič) v presilovej hreStrely: 41:21, Vylúčenia: 3:6, Presilovky: 1:1, Oslabenia: 0:0HC SLOVAN Bratislava: Baroš – Kojda, Bílik, Pöschamnn, Jurkovič, Tibenský – Kundrát, Gula, Kollar, Kuzmín, Krajč – Laššo, Vidovič, Škoda, Pokorný, Šimonič – Halama, Ficel, Benčat, Mihňák, TakáčOrange 1. liga starších žiakov (9. ročník) U15HC SLOVAN Bratislava – Hokejový klub 36 Skalica 10:1 (3:0, 5:1, 2:0)