Víťazná zostava Slovana bez zmeny

HC SLOVAN Bratislava dnes od 18:30 h v zápase venovanom deťom proti HK Poprad.

Líder Tipsport Ligy nastúpi na duel proti aktuálne štvrtému celku súťaže s rovnakou zostavou ako v ostatných víťazných dueloch. V bráne sa budeme opierať o schopnosti Barryho Brusta, na striedačke zostane pripravený Vladislav Habal.Šesťčlenná obrana Slovana hrá v stabilných dvojiciach. Michal Sersen má pri sebe Patrika Bačíka, skúsený Andrej Meszároš zase Martina Štajnocha. Defenzívny pár číslo tri tvorí Jiří Kučný a Eduard Šedivý.Na úvodné buly sa ako obvykle postaví Tomáš Zigo, jeho krídlami sú Jindřich Abdul a Radovan Puliš. Bez zmeny je útok číslo dva v zložení Radovan Bondra, Martin St. Pierre, Joe Basaraba. Čisto slovenská formácia Tomáš Matoušek, Milan Kytnár, Roman Kukumberg je písaná ako útok číslo tri. Jakub Urbánek má aj dnes pri sebe dvojicu Marek Sloboda, Šimon Petráš.Zostava:
Brust (Habal)
Sersen, Bačík – Abdul, Zigo, Puliš
Meszároš, Štajnoch – Bondra, St. Pierre, Basaraba
Kučný, Šedivý – Matoušek, Kytnár, Kukumberg
Žitný – Sloboda, Urbánek, PetrášOrganizačné pokyny pred dnešným zápasom:
  • Otvorenie vstupov do arény: 60 min. pred začiatkom zápasu, t.j. o 17:30 h
  • Odporúčame všetkým návštevníkom, aby neodkladali príchod do arény na poslednú chvíľu. Odporúčaný príchod k turniketom aspoň 30 min. pred začiatkom zápasu. V súlade s návštevným poriadkom Zimného štadióna Ondreja Nepelu na turniketoch prebieha snímanie biometrických údajov
  • Pre držiteľov sezónnych vstupeniek je vyhradený vstup do arény cez schodište, ktoré sa nachádza najbližšie k Trnavskej ceste, a nadväzujúce turniketové vstupy do sektorov A a B
  • Prístup pre majiteľov vstupeniek do sektorov B na športovú cestovateľskú výstavu (za sektorom A6) je počas oboch prestávok povolený cez núdzové schodište B5/A6