Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Viedenského odkaz: Nabudúce budem hviezdou zápasu ja!

0 0

Marek Viedenský dvoma gólmi prispel k víťazstvu Slovana nad Minskom, ovácie však doprial niekomu inému.

$article->fk_main_image->title

Útočník belasých sa v zápase proti Minsku objavil v prvom útoku ako center s českými krídlami Lukášom Kašparom a Václavom Nedorostom. A práve tento trojzáprah sa postaral o všetky štyri góly v sieti súpera. Marek Viedenský streli prvé dva góly, o tretí sa postaral Nedorost a všetko zaklincoval Tomáš Kundrátek, nová posila bratislavského tímu v obrane. Český bek nakoniec získal štyri body a stal sa hviezdou zápasu.

"Nie, vôbec mu nezávidím, záleží hlavne na tom, že sme vyhrali. Na budúci raz môžem byť hviezdou zápasu ja," zasmial sa Marek. Podobne ak celý tím aj Viedenský si uvedomoval dôležitosť tohto zápasu: "Nepozerali sme sa na postavenie v tabuľke, nehovorili sme o tom. Snažili sme sa dobre pripraviť na stretnutie a chceli sme na nich vyletieť. A podarilo sa nám to."

Na záver pridal útočník Slovana aj vianočné hokejové prianie: "Blížia sa Vianoce, tak nech sú všetci v pohode. Všetci by sme si mali pomáhať a verím, že po Vianociach budú všetci spokojní. A hlavne na konci sezóny."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím