Vianočné prekvapenie pre frajerku

Čo si nájde pod stromčekom priateľka Žigu Jegliča?

"Veselé Vianoce a šťastný Nový rok," kričal po zápase s Minskom v šatni Žiga Jeglič. Slovinský hokejista bol po víťazstve nad bieloruským tímom veľmi spokojný a sršal sviatočnou náladou. "Na Vianoce budem doma s frajerkou a so psom, dáme si večeru a možno príde aj Rok Tičar s priateľkou. Takže budeme spolu," prezradil nám svoje sviatočné plány.  Na Vianoce sa už veľmi teší, hlavne na to, ako sa mu podarí prekvapiť priateľku: "Stromček máme už od začiatku decembra. Darčeky som stíhal nakúpiť a myslím si, že frajerka bude prekvapená. Minul som dosť a myslím si, že bude veľmi šťastná." Ako to dopadlo a aký darček si Žigova priateľka pod stromčekom našla, sa pokúsime zistiť po najbližšom domácom zápase belasých.