Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Vianoce v posteli

0 0

Kanadský obranca nešiel do neznáma, v Bratislave bol už niekoľkokrát.

$article->fk_main_image->title


Pri veľkej maródke v obranných radoch muselo vedenie HC Slovan Bratislava rýchlo reagovať a riešiť kritickú situáciu. V belasom drese sa tak znovu objavil Lukáš Kozák a zo zámoria priletel skúsený Cam Barker. Kanadský obranca prišiel do Bratislavy v utorok a v stredu už hral proti Neftechimiku Nižnikamsk. Dohoda so Slovanom sa "upiekla" veľmi rýchlo: "Vedenie klubu ma kontaktovalo iba pár dní predtým, ako som sem prišiel. Vyriešilo sa to veľmi rýchlo, zbalil som si veci a bol som pripravený cestovať. Zažil som teda doma pár bláznivých dní, ale som rád, že som tu. V Bratislave som bol naposledy minulú sezónu, keď som hral v Baryse, tiež som tu strávil niekoľko dní s mojim otcom, keď som mal tuším sedemnásť. S kanadským výberom sme tu boli na turnaji. Je to skvelé mesto, krásna aréna, zapálení fanúšikovia. Čo viac môžete žiadať?"

Cam má za sebou prvé dva zápasy v drese Slovana, v oboch bodoval, keď si pripísal po jednej gólovej asistencii. No hlavne v jeho prvom zápase sa ešte necítil vo svojej koži a poriadne si ani neužil Vianoce. "Ešte stále som sa vyrovnával s časovým posunom, takže na Vianoce som si dal večeru, poobzeral sa tu a išiel do postele. Vianoce boli v pohode, ale boli by lepšie, ak by sme zvíťazili. Prispôsobiť sa zmenou času trvá štyri až päť dní, chodíte skoro spať a potom skoro vstávate. Je to náročné, ale už som na tom lepšie. Čakajú nás zápasy vonku a budem rád, keď privezieme niekoľko víťazstiev," vyjadril sa po piatkovom dueli s Petrohradom.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím