Vianoce na ľade pre prípravkárov

Najmenší hokejisti HC SLOVAN Bratislava boli vianočnými balíčkami obdarení priamo na hlavnej ľadovej ploche ZŠ Ondreja Nepelu.

Prítomnosti Mikuláša sa na ľade spolu so svojimi trénermi tešili všetky prípravkové kategórie nášho klubu. Spoločnosť im na hlavnej ľadovej ploche nášho štadióna robili ich veľké vzory z prvého tímu HC SLOVAN, ktorí aktuálne nastupujú na sériu domácich predvianočných stretnutíí. Medzi viac ako 100 detí sa postavil útočníci Andrej Šťastný, Marek Viedenský, Boris Sádecký, Patrik Lamper, Marek Sloboda, Marek Hecl i obrancovia Cam Barker, Tomáš Černý. „Akcia mi je známa, keď mi povinnosti dovolia vždy sa rád zúčastním. Momentálne ma limituje trest od vedenia súťaže za faul v Moskve, takže si hokej zahrám  aspoň s najmenšími hráčmi nášho klubu. Deti bolo veľa, všetky sa tešili, myslím, že sa párty vydarila," hodnotil Andrej Šťastný.Také množstvo detí som myslím na ľade ešte nevidel. Vidím to tu prvýkrát, chlapci mi však o tejto udalosti rozprávali.  Verím, že sme deti svojou prítomnosťou potešili, mohli si s nami zahrať hokej, či odfotiť sa. Akcia bola veľmi vydarená,“ hodnotil medzi hromadou detí izraelský útočník Eliezer Sherbatov. Usmiate deti zabával okrem iného aj populárny maskot klubu Harvy.  Atmosféru blížiacich sa najkrajších sviatkov roka na hlavnej ľadovej ploche vytvárala tiež krásne vysvietená multimediálna kocka nad ľadom, či známe vianočné pesničky. Prekvapenie bolo pripravené pre deti aj v závere, kedy každého z nich za zodpovedný prístup k tréningom a príkladné správanie odmenil klub baličkom.Fotografie z celej udalosti nájdete tu!