Veľmi chceme a to nám zväzuje ruky

Ak chcú belasí pomýšľať na účasť v play off, musia začať vyhrávať!

Hráči HC Slovan Bratislava nezvládli dôležitý duel proti priamemu konkurentovi z konferencie a "železničiarom" z Jaroslavľu podľahli na domácom ľade 1:3. Lokomotiv tak belasým odskočil už o osem bodov. "Dobre korčuľovali, dobre bránili, ale my sme mali dvakrát prázdnu bránu a stačilo to len doklepnúť. Škoda, také šance musíme premieňať, mohli sme vyhrať. Nehrali sme zle, bojovali sme, snáď to zlomíme v ďalších zápasoch, pretože na Jaroslavľ strácame už osem bodov. Musíme začať vyhrávať," rozhovoril sa v kabíne kanonier Slovana Ladislav Nagy. Belasých teraz čaká  množstvo zápasov pred domácim publikom, v tejto sezóne je však domovský stánok pre belasých skôr nevýhodou. V Bratislave získali menej bodov než na ihriskách súperov: "Ťažko povedať, prečo nám to doma nejde. Možno veľmi chceme a to nám zväzuje ruky. Musíme sa trochu uvoľniť a góly prídu, pretože šance máme. Chýba nám len kúsok šťastia."