Večer sa stretneme na Hlavnom námestí!

Skvelý večer v spoločnosti HC SLOVAN Bratislava

Dnes o 19.00 začína na Hlavnom námestí v Bratislave nami avizovaná akcia klubu. V rámci projektu Slovakia On Ice sa stretnú hráči Slovana Bratislava so svojimi fanúšikmi priamo v centre Bratislavy.

Počas hodiny a pol odohrajú hokejisti Slovana dva exhibičné zápasy a diváci sa budú môcť tešiť aj na viaceré súťaže priamo na ľade, pričom si s nimi zasúťažia aj naši hráči. Po atraktívnom programe na ľade bude nasledovať aj autogramiáda všetkých zúčastnených hráčov.

Príďte si dnes vychutnať stredajší večer a stráviť ho v spoločnosti HC SLOVAN Bratislava. Pripravili sme pre vás množstvo prekvapení a súťaží. Šanca ocitnúť sa na ľade s mužstvom Slovana sa často nevyskytuje, preto netreba váhať. Črtá sa krásny večer.

Viac o dnešnej akcii nájdete na Default.aspx?CatID=48&NewsID=3254 a na Default.aspx?CatID=48&NewsID=3254

jk