Vdýchni život nášmu novému maskotovi

HC SLOVAN Bratislava vypisuje výberové konanie na obsadenie pozície animátorov nového maskota klubu od sezóny 2013/2014.

Očakávané zručnosti a predpoklady:
  • spoločenská, extrovertná a energická osobnosť
  • časová flexibilita umožňujúca pracovať počas večerov, nocí a víkendov v prípade potreby
  • schopnosť prirodzene nadviazať kontakt a komunikovať s deťmi
  • schopnosť vyjadrovať sa výhradne prostredníctvom gest a reči tela
  • schopnosť predvídať, analyzovať a najmä vhodne riešiť prípadné konfliktné situácie
  • dobré organizačné schopnosti
  • výborná fyzická kondícia (s predpokladom obliecť si kostým maskota s hmotnosťou cca 7-9 kg a pohybovať sa v ňom počas cca 3 hodín nepretržite)
  • dobré pohybové danosti, zmysel a cit pre vnímanie hudby
  • základné herecké a animačné schopnosti
  • kvalitné korčuľovanie a/alebo predchádzajúca skúsenosť v oblasti vystupovania pred obecenstvom je výhodou, avšak nie nevyhnutnou podmienkou.
Základné pracovné úlohy:
  • vystupovanie v roli maskota počas domácich zápasov HC SLOVAN Bratislava v KHL, prípadne iných domácich zápasov
  • vítanie fanúšikov pred jednotlivými zápasmi
  • participácia na sprievodných zápasových aktivitách, ako sú súťaže v prestávkach, vyhlasovanie najlepších hráčov zápasu, fototermíny, tričkomet, ap.
  • účasť na spoločných propagačných akciách klubu
  • spoluúčasť na produkcii rôznych audiovizuálnych upútavok, spotov, promofilmov, atď.
  • účasť na rôznych charitatívnych a komunitných aktivitách klubu
  • spolupodieľanie sa na aktívnom vyhľadávaní a tvorbe nových paródií, skečí, tanečných choreografií a ďalších foriem zapájania davu a interakcie s fanúšikmi.
Od úspešných uchádzačov na túto pozíciu očakávame, že sa budú spolupodieľať na budovaní atraktívnej osobnostnej integrity a ducha maskota, že dokážu prirodzeným spôsobom nadviazať pozitívny kontakt a interakciu s fanúšikmi a návštevníkmi zápasov v SLOVNAFT Arene a doslova dokážu novému maskotovi “vdýchnuť” život. Pri svojej práci budú animátori úzko spolupracovať najmä s marketingovým oddelením klubu a zodpovedať riaditeľovi pre kreatívne služby. Maskot bude integrálnou súčasťou sprievodných zápasových, ako aj mimozápasových aktivít klubu, od zabávania divákov počas napínavého duelu Slovana v KHL až po návštevu detí v školy, či potešenia chorých pacientov – fanúšikov v nemocnici. Maskot sa stane jedným z kľúčových reprezentantov celého klubu vo vzťahu k verejnosti a ako taký bude pôsobiť ako ambasádor značky HC SLOVAN Bratislava a ľadového hokeja v komunite.Bez ďalších zbytočných slov, ak si myslíte, že dokážete toto alebo toto, tak ste veľmi pravdepodobne náš budúci maskot!Prosím posielajte svoje prihlášky vrátane životopisov, fotografií, videí alebo akéhokoľvek iného sprievodného materiálu na podporu Vašich zručností a schopností na adresu:HC SLOVAN Bratislava a.s.
Odbojárov 9
831 04 Bratislava 3
Heslo: MASKOT
Email: entertainment@hcslovan.sknajneskôr však do nedele 30.6.2013 do 18:00 h. Vhodní kandidáti budú následne pozvaní na výberový casting v priestoroch SLOVNAFT Areny. O termíne konania castingu a o jeho forme budú všetci kandidáti v dostatočnom predstihu informovaní.