Získajte dres Borisa Sádeckého a pomôžte deťom!

HC SLOVAN Bratislava bude aj v tomto roku súčasťou tradičnej iniciatívy Vianočná kvapka krvi deťom pre život.

Súčasťou tejto šľachetnej akcie na pomoc deťom s onkologickými ochoreniami je sprievodná vianočná dražba. Po dresoch legendárnych hráčov, ktorí obliekli dres Slovana v minulosti, ako boli Miroslav Šatan, Andrej Sekera, Ľubo Višňovský alebo vlani Jonathan Cheechoo, poskytne HC SLOVAN v tomto roku do dražby ďalšiu cennú športovú relikviu - autentický hraný dres mladého slovenského reprezentanta Borisa Sádeckého. V tomto drese s číslom 12 odohral Boris aj zápas KHL dňa 25.10.2017 proti Lokomotivu Jaroslavl a dal v ňom nezabudnuteľný gól na 2:2, ktorý obletel doslova celý svet a ašpiruje na najkrajší gól sezóny!  Vyvolávacia cena začína na sume 100.- EUR. Ak teda chcete mať vo svojej zbierke tento jedinečný dres, zapojte sa do dražby v rámci charitatívnej akcie Vianočná kvapka krvi deťom pre život - odteraz až do 30. novembra 2017 do 20:00 h na webe drazba.detomprezivot.sk. Úspešnému dražiteľovi odovzdá dres priamo na podujatí Vianočná 1000+1 kvapka krvi v piatok 1. decembra ráno v Primaciálnom paláci osobne Boris Sádecký.Kompletný výťažok z dražby bude použitý na pokrytie nákladov na bezplatnú prepravu chorých detí a ich rodín, a taktiež na nákup darčekov tým malým bojovníkom, ktorí budú musieť stráviť Vianoce v nemocnici na detskej onkológii.  Vopred ďakujeme všetkým priaznivcom "belasých" a všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorí sa zapoja do dražby dresu, resp. ktorí môžu a prídu darovať krv v piatok 1. decembra ráno do Primaciálneho paláca.