Vaic so zimomriavkami na chrbte

VIDEO: Dvojgólový návrat s košíkom na tvári.

Dvojgólový návrat s košíkom na tvári.

Nepríjemné zranenie chrupu vyradilo Ľubomíra Vaica na dlhší čas zo zápasového kolotoča, včera však tento šikovný útočník zažil skvelý návrat, hoci ešte musí nastupovať s chráničom tváre. Proti Skalici patril k najlepším hráčom na ľade, strelil dva góly a k hattricku mu chýbal iba krôčik. „Sám som bol v očakávaní, ako tento zápas dopadne. Nie je podstatné, že som nedal hattrick, hlavne, že sme vyhrali. Nálada v kabíne je po posledných zápasoch výborná, bolo super vrátiť sa do tímu,“ skromne zhodnotil svoj skvelý výkon po zápase. Vďaky sa dočkal aj od divákov, ktorí po poslednom hvizde začali skandovať jeho meno. „Som rád, že sa mi dnešný zápas vydaril a veľmi ďakujem aj divákom. Mal som až zimomriavky na chrbte, to sa nestáva často. Teším sa, že som im spravil radosť a bolo vidieť, že aj oni boli radi z môjho návratu,“ poďakoval sa Ľubo fanúšikom.