V zostave aj uzdravený Ölvecký

HC SLOVAN Bratislava nastúpi dnes o 18:00 na posledný prípravný zápas tohto leta. V SLOVNAFT Arene privítame HC Vítkovice Steel.

Len dva dni po víťazstve nad strieborným celkom minulej sezóny českej Tipsport extraligy Kometou Brno čaká Slovan ďalšia konfrontácia s učastníkom českej najvyššej súťaže. Tréner Rostislav Čada môže pre dnešný zápas počítať už aj s uzdraveným útočníkom Petrom Ölveckým, ktorý bude nastupovať vo štvrtom útoku s Máriom Bližňákom a Žiga Jegličom. Druhý slovinský útočník Rok Tičar vytvorí dnes útok s Milanom Bartovičom a Mattom Murleym. Dobre hrajúce trio Libor Hudáček, Tomáš Surový, Tomáš Netík sa posunú do druhej formácie. Otvárací útok je stále bez zmeny a to v zložení Michal Vondrka, Václav Nedorost, Ladislav Nagy.Obrana Slovana je oproti minulému zápasu bez zmeny, chýba v nej stále dvojica Martin Štajnoch, Kurtis Foster. V bráne bude stáť dnes švédsky gólman Johan Backlund.Predpokladaná zostava: Backlund (Janus) - Baranka, Sersen, Vondrka, Nedorost, Nagy - Sigalet, Mojžíš - Hudáček, Surový, Netík - Mihalik, Brejčák, Bartovič, Tičar, Murley - Luža, Bakoš, Ölvecký, Bližňák, Jeglič - Šťastný, White. Vstupenky na stretnutie sa predávajú jednotnej cene - € 6,- (sedadlá s presným označením miesta na vstupenke). Cena lístkov na voľné miesta v sektore I (imobilní): € 5,- (platí pre osobu na vozíčku + 1 sprevádzajúcu osobu; predpredaj iba na centrále Radlinského 27, prípadne v deň zápasu v pokladniach SLOVNAFT Areny).